SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po propie solo od str 12.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12325

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

35

Waga

100

Wzrost

186

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

116

Obwód uda

60

Obwód talii

100 razm z wiszącą skórą

Staż na siłowni

7 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2200 zbilansowana - redukcja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

3xFBW, 4x SW

Cel cyklu

redukcja, poprawa regeneracji powysiłkowej, lepsze samopoczucie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 23%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia, endo

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię tak że mam cały czas nalozona igle na ta dużą pompke i napełnam nią mała strzykawke - odciagam tłoczek w dwójce do końca skali, wkładam igłe z dużej strzykawki i wpuszczam Tyle ile mi trzeba,później odciagam lekko tłoczek w dużej żeby sok nie leciał już,zakładam ten kapturek na igle na dużej pompce,a na mała pompke igłe 6 i ta dużą do szafki,ta mała w udo.I tak się to toczy,gdy wybieram ten lab.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Spoko opcja, igly mam 0,7x40, czyli grubsza niz ta o ktorej piszesz
Grubsza to bardziej bolesna czy mnie bo szybciej sok wchodzi? Czy to jeden ch..j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pupe też bije takową,a w udo 6x30/35,
a ja wiem czy mniej czy wiecej boli,mi to tam bez różnicy,jak powoli wtłoczysz to będzie ok,choć na bank będzie cie boleć,bo mięsień się do tego musi przyzwyczaic,A później bijesz czym masz i gdzie "chcesz", tylko zawsze każdy nowy flakon zaczynam bić w poślad.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Jako ze to moja pierwsza kuracja / cykl nie bardzo wiem czego sie spodziewac, w poniedzialek przybilem pierwszego hita, dzisiaj drugiego. Od wczoraj boli mjie glowa i przy skroniach powylazily mi kable. Cisnienie mam raz wysokie, raz niskie. Nie sa to wielkie skoki ale glowa boli prawie ciagle. Czy to normalne na poczatku przygody z propem i czy takie obiawy miiaja jak organizm sie przyzwyczai?
Nie chciale zakladac kolejnego tematu wiec wpisuje sie do swojego zeby nie zasmiecac forum p******ami
Generalnie oprocz bolu głowy i cisnienia jeszcze nic nie czuje. Na treningu dzisiaj moze i lepiej sie cwiczylo ale to moze dlatego ze wiem ze progres jest w drodze
P.s. Prop nexium leci


Zmieniony przez - Andrzej1980 w dniu 2015-07-15 22:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Przebieglem dzisiaj 10 km, podczas biegu glowa przestala bolec albo sie na tym nie skupialem, pol godziny po powrocie znowu boli, czy moglby ktos odpisac na poprzednia moja wiadomosc? Z gory dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym powiedział,że pewnie faktycznie Cie głowa boli od tego cisnienia i skoków ciśnienia,spróbuj wyciagu z jemioly.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Dzieki za odpowiedz, sprobuje. Wiem ze to jak wrozenie z fusow ale czy to reakcja organizmu na tesci? I czy takie rzeczy mijaja? Generalnie gdyby nie ta glowa to byloby git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Dzisiaj 4ty strzał, ból glowy przeszedł, ciśnienie już tak nie dokucza.
Nabrałem 4 kg od poniedzialku. Nabieram chyba wody choć na dłoniach stopach i buzi nic nie widać. czy to możliwe ze ładuje wodę od podwyzszonego estro? Zaczynalem tescia z estro pod górną granicą
Miska sztywna 2700 chociaż czuję ze na moj spowolniony metabolizm to i tak za duzo, poza tym odzwyczailem sie od takich porcji i ciezko to wszamac. Zaraz 4 strzal. za tydzień robię badania Estradiol, prolaktyna progesteron i testosteron wystarczy?

czy możliwe że trzymam wodę przez wyższe estro czy taki już urok teścia?

czy można zmienić jakoś temat głównego posta? w tej chwili sugeruje on że się zastanawiam. jestem w trakcie i teraz będzie służył mi informacyjnie, badania, pct itp czy któryś z modów mógłby zmienić temat na coś w stylu "Prop solo, badania, pct", byłbym wdzięczny





Zmieniony przez - Andrzej1980 w dniu 2015-07-19 10:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc, jeżeli jesteś bardzo wrazliwy na działanie e2 + masz spowolniony metabolizm to jest to możliwe żeby w te parę dni podejśc trochę wodą,jednak dziwi mnie że to aż 4kg,bo test jeszcze się nie rozkręcił więc i e2 nie powinno tak szybko wybić. A w czym dodałes te 500kcali (bo wcześniej było 2200? chyba).

pisze z antycznego telefonu (prawie jak stacjonarny,tyle że dotykowy ) to ci nie podam linku,ale na głównej jest taki dział. jak administracja i moderatorzy i tam w odpowiednim temacie wpisujesz prośbę o zmianę nazwy tematu i ciach prach nazwa zmieniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Dzieki za odpowidz.
Dodałem większe porcje wegli tj wieksze porcje platkow owsianych do sniadania, wiecej ryzu do obiadu ale nie wiecej jak 70g ryzu w psilku, makaron peonoziarnisty itp, wieksze porcje cyca z kurczaka itp. Mozliwe ze wegle mi nie sluza i ze na wlasna reke przerabianie jadlospisu nie wychodzi na eobre, mimo ze robione z kalkulatorem. Od jutra wracam do rozpisek diety z potreningu, w dziennik wpisalem przykladowy dzien, pierwsze tygodnie diety mialy blisko 2500kcal i tego sie bede trzymal
Co 2 gi dzien biegam 10 km, czas kolo godziny wiec chyba nie najwolniej, silka, mata.. Ruchu mi nie brakuje


Zmieniony przez - Andrzej1980 w dniu 2015-07-19 19:18:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl - prop solo - pytania podczas cyklu.

Następny temat

Morfologia i próby wątrobowe po mecie inj i propie

WHEY premium