SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT - koniec cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
Aleks
Prolaktyna do zbicia najlepiej cabaser/dostinex.
Kiedy byla ostania iniekcja z testa oraz HCG bo test mega wysoko jest


Dzięki wielkie kolejny raz ... ,
26.09.2021 ostatni TEŚĆ ,
17.09.2021 skończyłem HCG ,
ogarniam cabaser/dostinex ile mi trzeba ? paczkę ? czy coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
white91
Moim zdaniem na pewno będziesz potrzebował więcej HCG do obloku i masz teścia nadal bardzo wysoko, a do wystartowania odbloku powinno być zdecydowanie niżej.


dzięki za info,
HCG poszło łącznie 3 paczki po 5000ui , dobrać jeszcze ? ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
sorry 17.10.2021 ostatni HCG a nie wrzesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9087
Ja miałem prolaktynę 26 to pół tabletki mi zbiło do 3. Jak na to, że nie bijesz teścia to masz bardzo wysoko - ja tyle miałem na cyklu gdzie leciało 150 propa. Z tego wynika, że taki wysoki poziom teścia masz od HCG. Dziwne, bo ja robie 500ui co dwa dni i mam teścia 1,60 ng/mL.
Na moje oko dobrze już wrzucić sarmy, ale najlepiej poczekać lodzianin1.


Zmieniony przez - white91 w dniu 2021-10-18 19:07:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
white91
Ja miałem prolaktynę 26 to pół tabletki mi zbiło do 3. Jak na to, że nie bijesz teścia to masz bardzo wysoko - ja tyle miałem na cyklu gdzie leciało 150 propa. Z tego wynika, że taki wysoki poziom teścia masz od HCG. Dziwne, bo ja robie 500ui co dwa dni i mam teścia 1,60 ng/mL.
Na moje oko dobrze już wrzucić sarmy, ale najlepiej poczekać lodzianin1.


dzięki white91 , wiesz może dlatego że przesadzałem i teściem , po pierwszym miesiącu leciało go do 500mg nawet e3d , i to na pierwszy cykl...


Zmieniony przez - 530468234 w dniu 2021-10-18 19:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9087
no to faktycznie dużo ja biłem 100 propa co drugi dzień, a czasami zdarzyło się 150. Ty biłeś długi estr, więc może być tak, że jeszcze trzymasz stężenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205628
Wyniki sa z 4 pazdziernika wiec 2 tygodnie temu, na pewno test spadl tylko nie wiadomo jak ma sie teraz po HCG?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
Aleks
Wyniki sa z 4 pazdziernika wiec 2 tygodnie temu, na pewno test spadl tylko nie wiadomo jak ma sie teraz po HCG?


No posrali teraz mi z tymi wynikami , zamówiłem testy odrazy, ale przyszły z opóźnieniem i musiałem ponownie robić ... , wiec nie mam jeszcze cabasera , powinienem mieć na dniach ,
jak przyjdzie jak go dawkować ?
kiedy następne badania robić (około tygodnia na wyniki trzeba czekać ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205628
Co to za kraj ze trzeba tydzien czasu czekac na badania, teraz przydalyby sie nowe badania bo jak test spadl to i prolka zapewne tez spadla.
Ale wyniki beda potrzebne na juz a nie za tydzien bo przez ten czas znowu sie zmieni poziom hormonow.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2021-10-20 10:09:43
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
No niestety i do ceny masakra ! , zamówione badania dzisiaj rano , jak tylko dojdą wrzucę , ciągle jeszcze czekam cabaser ... wiec na razie lipton na całego , plus taki że dobrze się czuje , w sumie cycki nie są jakoś nabrzmiałem ciśnienie spoko , libido też także nie jest najgorzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wejście na sarmy

Następny temat

Sustanon 250

WHEY premium