SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PARABOLAN - BALKAN PHARMACEUTICALS

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
nie wiem gdzie powinien być ten kod UPIC, bo go nigdy nie widziałem, tylko wyczytałem na stronce że ma być na produktach od 06.2009, a dokładnie na tych produktach:

http://www.balkanpharmaceuticals.com/index.php/en/-anti-piracy

Co do zdziwnia, że chcą też sprzedawać legalnie, to przecież nie będą wciskać do aptek 10ml flakonów tylko produkty anaboliczne w "normalnych rozmiarach" typu ampułku 1ml, a to w końcu standard w leczeniu - nie zapominajmy do czego służą sterydy.
Pozatym w 2007r słyszałem, że firma ta produkowała już jakiś półprodukt czy coś takiego do szczepionek dla innych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam date prod primo 03.09 do 2014 wazne ale ni cholere nie moge tego kodu znalesc. Wydaje mi sie ze to sa te literki na ampach obok daty ale pokazuje invalid jak je wbijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
Ja też próbowałem na wszystkie sposoby i nic. chyba,że jest to jakis system np. data + kod z paska lub inaczej ,ale tez nie wchodzi..

greg ale podobno maja to produkty wyprodukowane po 06.09 więc spokojna głowa twoja:)

Zmieniony przez - Kastorius w dniu 2010-01-26 11:45:46

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaa

nie doczytalem tnx
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
Ja mam date 06.09 i tez nie mam nic..może dopiero po od 07.09 to szło? mam nadzieje:)
Greg a rzuciłbys okiem na primke moja ? twoja jest idento?

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takmoja taka sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
to guuuuuut :)

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
fotka deki z początku produkcji:

http://img213.imageshack.us/img213/6572/87463037.jpg

bylo wybite na opakowaniu REG, LOT, EXP a na ampułce nadruk LOT i EXP, ale to było prawie 3 lata temu.

Jedno co jest pewne, to to że niebyło nigdy narzekań na środki z tej firmy (w każdym bądź razie ja się nie spotkałem), a ze względu na ceny towar nigdy nie był mega popularny więc i może nikt nie weźmie się za podrabianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cypio jeszcze do przeżycia ale enan czy wino to tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
jestem zatym żeby każda firma zrobiła taki myk wtedy podrabianie spadło by i na rynek powruciłó by zdrowy duch do walki

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTOLIC testosterone propionate ??

Następny temat

Clenbuterol Lyka Labs

WHEY premium