SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxanadrolon + Turanabol + profilaktyka czyli na bogato

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
lodzianin1, ok to problem braku apetytu rozwiazany, teraz jak to poustawiać z odżywkami i ochrona wątroby bo jednak ida dwa orala na watrobe choc są to niby srodki mało szkodliwe ale trzeba sie zabezpieczyć.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
na cyklu daj tylko lecytynę po cyklu dasz heparagen i tadionil potem i bedzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
lecytyna znacząco obniża poziom cholesterolu i triglicerydów, podwyższając jednocześnie poziom HDL, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, czyli akurat na fosfolipidy po oxie, brać ją w trakcie cyklu czy po ?

A heparagen jako ochrona watroby w trakcie ale brać jedną tab czy wiecej jak idą dwa orale ?


Oraz gdzie dostać Tadionil ? bo tego raczej tak u nas niema, czy może jakis inny zamiennik ?



Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2013-09-27 22:17:23

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
lecytyna na cyklu,po cyklu hepa 6 tablet dziennie tak jak na ulotce potem TADionil popytaj u dila i kup 1 op i wbijaj po 1 ampie co 3-4 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bez takich pytań,bo polecisz z forum z banem.Regulamin działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Ok żle sformułowałem wypowiedź XD, ogolnie jestem po info ze nie dostane tadionilu na obecna chwile i szukam innego zamiennika. i co by zamiast tego wrzucic ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
raczej ciężko o zamiennik ew glutamina w dużej ilości ale to już nie będzie to

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Dostałem Oxe z Biosiry i Ture z PMP, do tego clen z Foxa na wycinke 30 tabs nie wiem czy starczy czy dobrac wiecej ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Odnośnie ochrony na oralach myślę że taki zestaw byłby najlepszy,


w trakcie cyklu

live longer zamiennik ursofalk
lecytyna
heparagen zamiennic Nas -> N-acetylocysteina



po cyklu:
heparagen
esseliv forte lub essetren complex, lecytyna
tadionil wersja iniekcyjna


i mam pytanie czy warto brać te środki wszystkie naraz ? czy tylko Tad ?


Oraz czy branie tylu osłon nie osłabi działania orali ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol

Następny temat

spalacze przy budowaniu masy

WHEY premium