SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ovopol - czy to ściema

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup ovo i nie marudz, przy 2 kg wychodzi ~80 pln z przesylka


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tyle że działa 6cm w barkach przez 4tygodnie i okoł 4cm w klatce biceps został jak stał bo miałem złamaną nogę i chodziłem na kulach

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44922
Nic dziwnego ze gosciu w sklepie tak powiedzial.
Na pewno woli abys kupil odzywki od niego niz zamawial z netu

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
A ja wiem ze po czym mam pierdy ,wzdecia itd. to napewno za dobre nie jest dla naszego organizmu ,wole kupic dobre bialeczko ktore moge lykac ile chcem i nic nie ma po nim...a na bialko zawsze kasa bedzie...:)


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ziki...to że masz po nim sadzenie to dobry objaw w sensie że to porawdziwe jajo.Pierdzieć bedziesz i po serwatce,i po diecie wysokobiałkowej..Jako ciekawostka-połaczenie makaronu z kurczakiem dziala wybitnie pierdząco-różnią cie kwasowością i trawienie przebiega z bajerami..
To że po ovopolu sie pierdzi to ja wiem najlepiej i wiedza ci którzy czytali moje posty o ovopolu jakiś czas temu..
Białko jaja charakteryzuje sie przewagą aminokwasów siarkowych-to one powoduja pierdzenie..Ovopol powinieneś przyjmowac w małych dawkach po 15 gram z mlekiem i kakaem,a lepiej sie strawi.Dodaj do tego Espumisan lub pankreatyne,ewentualnie ponoć znakomity Trilac.
podsumowując-Ovojest ok,a ze pierdzisz..kuyp inna odrzywe białkową z domieszką jaja i też popierdzisz...Małe dawki ale częściej,z odstępami możliwie dużymi i jest ok.Wmiare...
Niestety taki urok białka jaja.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam laduje po 30g z woda (i odrobina hiteca 90) i jakos nic nie pierdzi ;D moze to po prostu taka wasza dola ;]


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
haaron - bo to tez zalezy od tolerancji organizmu na albumine - widocznie jestes szczęściarzem bo mnie to już z domu chcą wywalić - wiecie za co

pozdro

EX CIA100.2

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;] no coz, ale juz sprawdzalem, jak zarzuce ok 35-40 g bialka z jajow, to spadam natychmiast na rower na pola daleko od ludzi ;D


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Ovopola nie amilem nigdy i nie zamierzam...ale mialem serwatke matrix olimpa i gazy mialem i rozwolnienie ale duzo jego jadlem,zmienilem na sni i jem jeszcze wiecej i nic a bialeczka duuuzo jem ,tak samo na protein 90 hiteca nic nie mialem takiego...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9428
ale jak sie pusci pule po Ovo , to wszyscy wokolo wiedza ze nie ma lekko...

"Walcz by wygrywac"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje wrażenia po po wizycie u kosmetyczki :)

Następny temat

2/24 - dieta

WHEY premium