...
Napisał(a)
Jeżeli rocznikowo mam 21 lat, ale według daty urodzenia mam 20, i jeszcze nie skończyłem 21, to do jakiej grupy bym się kwalifikował 20 czy 21 ?
...
Napisał(a)
Liczy się rocznik, tak że do 23 lat bo nie ma 21, ale możesz także startować w kat.wag. wśród seniorów
gregorterm
...
Napisał(a)
Zgłoszenie na 23.02,2012 r. godz.19.27
1.Adam Balawejder Power Kużnik Chorzów 66 kg
2.Marcin Podmanicki Power Kużnik Chorzów74 kg
3.David Kotarba Power Kużnik Chorzów 74 kg
4.Marcin Zwoliński kat.93 junior 23 + senior
5.Piotr Pawyza kat.93 senior
6.Artur Kiczuk kat.+120 senior
7.Leszek Dąbrowski kat.105 senior
8.Adam Siniawski kat.74 senior
9.Marcin Woźniczko kat.74 senior
10.Andrzej Lendo kat.120 weteran 1 grupa + senior
11.Stanisław Mentel kat.93 weteran 2 grupa + senior
12.Dawid Kosoń kat.83 kg junior 23+ senior
13.Legutko Dariusz kat.wag. 83 kg senior
14.Obcowski Tomasz - senior waga:93kg
15.Kłósko Paweł - junor 83 kg
16.Ropelewski Adrian - junor 66 kg
17.Zapisek Jakub - junior 105kg
18.Pawlik Dawid - senior +120kg
19.Miodek Magdalena - junior 63kg
20.Haszke Michał - junior 67kg
21.Rak Maciej - junior 93kg
22.Łyskawka Andrzej - junior 93kg
23.Szostak Aleksander- senior 57kg
24.Lesik Przemysław - junior 67kg
25.Tokarz Dawid - senior 105kg
26.Dąbrowski Jarosław- weteran 105kg
27.Kozioł Maciej - weteran 120kg
28.Szałas Przemysław-senior 120kg
29.Chudy Wiesław - weteran 83kg
30.Rabsztyn Adrian - senior 120kg
31.Francus Maciej - junior 93kg
32.Kubarska Beata - senior 63kg
33.Flis Emilia jun.20
34Zaborowska Nikola jun. 20
35.Tomaszewska Dorota jun.23
36.Palikowska Daria jun. 23
37. Smykała Katarzyna seniorka
38.Haintze Adria jun 20 53- 83 kg
39.Przybył Łukasz jun. 20 53- 83 kg
40.Piwowarczyk Filip jun.20 53-83 kg.
41.Wojewoda Marcin jun.23 93+120 kg
42.Ochman Sebastian senior kat.wag.66 kg
43.Wesoły Arkadiusz senior kat.wag.83 kg wet I gr. do 93 kg
44.Szendera Rafał weteran I gr 93 kg.
45.Leski Grzegorz weteran II gr. 93 kg
46.Bąk Ariel kat.wag. 83 jun 23. i sen.
47 SŁapa Piotr senior kat.wag 125 kg
48.Dąbrowski Włodzimierz wet.III gr. open
1.Adam Balawejder Power Kużnik Chorzów 66 kg
2.Marcin Podmanicki Power Kużnik Chorzów74 kg
3.David Kotarba Power Kużnik Chorzów 74 kg
4.Marcin Zwoliński kat.93 junior 23 + senior
5.Piotr Pawyza kat.93 senior
6.Artur Kiczuk kat.+120 senior
7.Leszek Dąbrowski kat.105 senior
8.Adam Siniawski kat.74 senior
9.Marcin Woźniczko kat.74 senior
10.Andrzej Lendo kat.120 weteran 1 grupa + senior
11.Stanisław Mentel kat.93 weteran 2 grupa + senior
12.Dawid Kosoń kat.83 kg junior 23+ senior
13.Legutko Dariusz kat.wag. 83 kg senior
14.Obcowski Tomasz - senior waga:93kg
15.Kłósko Paweł - junor 83 kg
16.Ropelewski Adrian - junor 66 kg
17.Zapisek Jakub - junior 105kg
18.Pawlik Dawid - senior +120kg
19.Miodek Magdalena - junior 63kg
20.Haszke Michał - junior 67kg
21.Rak Maciej - junior 93kg
22.Łyskawka Andrzej - junior 93kg
23.Szostak Aleksander- senior 57kg
24.Lesik Przemysław - junior 67kg
25.Tokarz Dawid - senior 105kg
26.Dąbrowski Jarosław- weteran 105kg
27.Kozioł Maciej - weteran 120kg
28.Szałas Przemysław-senior 120kg
29.Chudy Wiesław - weteran 83kg
30.Rabsztyn Adrian - senior 120kg
31.Francus Maciej - junior 93kg
32.Kubarska Beata - senior 63kg
33.Flis Emilia jun.20
34Zaborowska Nikola jun. 20
35.Tomaszewska Dorota jun.23
36.Palikowska Daria jun. 23
37. Smykała Katarzyna seniorka
38.Haintze Adria jun 20 53- 83 kg
39.Przybył Łukasz jun. 20 53- 83 kg
40.Piwowarczyk Filip jun.20 53-83 kg.
41.Wojewoda Marcin jun.23 93+120 kg
42.Ochman Sebastian senior kat.wag.66 kg
43.Wesoły Arkadiusz senior kat.wag.83 kg wet I gr. do 93 kg
44.Szendera Rafał weteran I gr 93 kg.
45.Leski Grzegorz weteran II gr. 93 kg
46.Bąk Ariel kat.wag. 83 jun 23. i sen.
47 SŁapa Piotr senior kat.wag 125 kg
48.Dąbrowski Włodzimierz wet.III gr. open
gregorterm
...
Napisał(a)
Zgłoszenia na dzień 01.03.2012
Open juniorek do lat 20 wg. Wilks'a
1. Zaborowska Nikola 34 UKS Eugen Knurów
2. Flis Emilia 97 UKS Eugen Knurów
3. Miodek Magdalena 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
Open juniorek do lat 23 wg. Wilks'a
1. Tomaszewska Dorota 94 UKS Eugen Knurów
2. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
Open seniorek
1. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
2. Kubarska Beata 76 UKS Pover Kuźnik Chorzów
3. Szostak Aleksandra 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Smykała Katarzyna 88 UKS Eugen Knurów
Juniorzy do lat 20 (53-83) kg open według Wilks'a
1. Kotarba Dawid 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
2. Kłósko Paweł 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Ropolewski Adrian 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
4. Heintze Adrian 95 UKS Eugen Knurów
5. Haszke Michał 96 UKS Pover Kuźnik Chorzów
6. Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów
7. Przybył Łukarz 93 UKS Eugen Knurów
8. Piwowarczyk Łukarz 97 UKS Eugen Knurów
9. Kieloch Marcin 93 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
Juniorzy do lat 20 (93+120) kg open według Wilks'a
1. Francus Maciej 92 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
2. Rak Maciej 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Zapisek Jakub 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Pendel Damian 93 TKKF Herkules Warszawa
Juniorzy do lat 23 (53-83) kg open według Wilks'a
1. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
2. Kotarba Dawid 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Bąk Ariel 90 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
Juniorzy do lat 23 (93+120) kg open według Wilks'a
1. Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów
2. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
3. Łyskawka Andrzej 90 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
4. Francus Maciej 92 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
Seniorzy
kategoria 66 kg
1. Balawejder Adam 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Ochman Sebastian 82 UKS Eugen Knurów
kategoria 74 kg
1. Woźniczko Marcin 81 KS Team Wrocław
2. Podmanicki Marcin 88 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Szendera Rafał 71 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
4. Siniawski Adam 88 KS Team Wrocław
kategoria 83 kg
1. Legutko Dariusz 73 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
3. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
kategoria 93 kg
1. Obcowski Tomasz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Pawyza Piotr 75 KS Team Wrocław
3. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
4. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
kategoria 105 kg
1. Dąbrowski Leszek 73 KS Team Wrocław
2. Tokarz Dawid 89 UKS Pover Kuźnik Chorzów
kategoria 120 kg
1. Rabsztyn Adrian 84 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław
3. Szałas Przemysław 67 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Słapa Piotr 83 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
kategoria + 120 kg
1. Pawlik Dawid 85 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kiczuk Artur 78 KS Team Wrocław
Weterani
I gr. (40-49 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
2. Szendera Rafał 71 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
I gr. (40-49 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1. Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław
3. Dąbrowski Jarosław 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów
II gr. (50-59 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
2. Leski Grzegorz 58 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
III gr.powyżej 60 lat open według Wilks'a
1. Chudy Wiesław UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kołodziej Andrzej 50 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
3. Dąbrowski Włodzimierz 50 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
Open juniorek do lat 20 wg. Wilks'a
1. Zaborowska Nikola 34 UKS Eugen Knurów
2. Flis Emilia 97 UKS Eugen Knurów
3. Miodek Magdalena 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
Open juniorek do lat 23 wg. Wilks'a
1. Tomaszewska Dorota 94 UKS Eugen Knurów
2. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
Open seniorek
1. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
2. Kubarska Beata 76 UKS Pover Kuźnik Chorzów
3. Szostak Aleksandra 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Smykała Katarzyna 88 UKS Eugen Knurów
Juniorzy do lat 20 (53-83) kg open według Wilks'a
1. Kotarba Dawid 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
2. Kłósko Paweł 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Ropolewski Adrian 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
4. Heintze Adrian 95 UKS Eugen Knurów
5. Haszke Michał 96 UKS Pover Kuźnik Chorzów
6. Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów
7. Przybył Łukarz 93 UKS Eugen Knurów
8. Piwowarczyk Łukarz 97 UKS Eugen Knurów
9. Kieloch Marcin 93 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
Juniorzy do lat 20 (93+120) kg open według Wilks'a
1. Francus Maciej 92 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
2. Rak Maciej 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Zapisek Jakub 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Pendel Damian 93 TKKF Herkules Warszawa
Juniorzy do lat 23 (53-83) kg open według Wilks'a
1. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
2. Kotarba Dawid 94 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Bąk Ariel 90 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
Juniorzy do lat 23 (93+120) kg open według Wilks'a
1. Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów
2. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
3. Łyskawka Andrzej 90 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
4. Francus Maciej 92 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
Seniorzy
kategoria 66 kg
1. Balawejder Adam 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Ochman Sebastian 82 UKS Eugen Knurów
kategoria 74 kg
1. Woźniczko Marcin 81 KS Team Wrocław
2. Podmanicki Marcin 88 UKS Pover-Kuźnik Chorzów
3. Szendera Rafał 71 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
4. Siniawski Adam 88 KS Team Wrocław
kategoria 83 kg
1. Legutko Dariusz 73 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
3. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
kategoria 93 kg
1. Obcowski Tomasz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Pawyza Piotr 75 KS Team Wrocław
3. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
4. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
kategoria 105 kg
1. Dąbrowski Leszek 73 KS Team Wrocław
2. Tokarz Dawid 89 UKS Pover Kuźnik Chorzów
kategoria 120 kg
1. Rabsztyn Adrian 84 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław
3. Szałas Przemysław 67 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Słapa Piotr 83 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
kategoria + 120 kg
1. Pawlik Dawid 85 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kiczuk Artur 78 KS Team Wrocław
Weterani
I gr. (40-49 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
2. Szendera Rafał 71 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
I gr. (40-49 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1. Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław
3. Dąbrowski Jarosław 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów
II gr. (50-59 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
2. Leski Grzegorz 58 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
III gr.powyżej 60 lat open według Wilks'a
1. Chudy Wiesław UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kołodziej Andrzej 50 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
3. Dąbrowski Włodzimierz 50 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza
gregorterm
...
Napisał(a)
ja bede jako pomocnik, czarnego konia w 83 ;p
...
Napisał(a)
DO mnie. Komunikat jest na pierwszej stronie, tam jest podany kontakt pod który trzeba się zgłosić.
gregorterm
...
Napisał(a)
Widze ekipa z Wroclawia mocny sklad wysyla, bardzo ladnie bedzie niezla walka o druzynowke .
Poprzedni temat
Pomoc Dla Świerzaka Na Horyzoncie!!!!
Następny temat
Posiłek i suplementacja około treningowa
Polecane artykuły