SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszusci na Targowisku

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6748
kupiłem tel przez allegro, jednak nie paczka nie doszła, zgłosiłem sprawę na policje, po otrzymaniu nr sprawy zgłosiłem się do POK na allegro, a wtedy allegro zawiesiło mi konto, bo niby miałem dostęp do innych kont, i po paru dniach otrzymałem wiadomość iż nie dostane kasy z POK bo mam zawieszono konto, i po 2 tygodniach konto zostało odblokowane, a ja zostałem bez kasy, teraz czekam na wynik śledztwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7121
jaymz-s - mogłeś chociaż zastąpić niektóre litery adresu X-ami albo coś , rozumie ze gość cie oszukał , ale pomyśl jakbyś się czul jakby ktoś podał twój adres . pozdrawiam


Zmieniony przez - Jarema92 w dniu 2010-09-16 15:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie podawajcie same nicki a nie adresy itp. to nie temat policyjny lecz informacyjny dla nas . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
ja jestem świeżo oszukanym ;) ale podam nick jutro jak juz bede mial papiery z policji , zeby nie bylo ze kogos pomawiam :)

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma potrzeby zakrywać danych osobowych bo nick dziś jest jutro go nie ma. A dane osobowe numer rachunku to bardziej pewne dane a fagasa i tak ud...pie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
tak albo on ciebie. ochrona danych osobowych obowiązuje i dopiero sąd po wyroku może podać dane do publicznej wiadomości. Kolejna rzecz w arzie umorzenia lub przegranej to on ciebie może pozwać za zniesławienie.
Proszę nie podawać nazwisk ani adresów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
ja dlatego na allegro tylko od pewniakow kupuje, a jak ktos nie ma dużo komentarzy pozytynych to biore za pobraniem.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
powiem tak, jak ktoś wie co zrobić gdy zostanie oszukany to szybko rozwiąże sprawę, najpierw wystarczy napisać że jutro idziesz z tym na policję itd i co mu może grozić, ale na allegro to zgłosić od razu, jak dobrze sprawę opiszesz to zawsze oni pomogą

... bo liczy się sport i dobra zabawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam uzywana Nokie 6300 - czerń

Następny temat

SPRZEDAM johi primaforce i punkty olimp

WHEY premium