SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia (nowa) !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
haryb - mowisz ze masz 15kg worek a potem mowisz ze to ci na dlugo nie wystarczy? zalozmy ze wcinasz dziennie 60g to masz jak by nie patrzec cos okolo 6 miesiecy ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie starzczy za długo poniewaz kupiłem ten worek na spółke z bratem (czorcia7) wiec po 7,5 kg ok 3kg idzie na miesiac takze wyjdzie 2,5 miesiaca :( ale zawsze cos teraz musze jeszce gainera dokupic bo juz mi sie konczy XXL tey idzie jak burza przy dawkowaniu zalecanym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Hehe 3kg na miesiac Mi to by na rok staryczlo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
no moze nie rok , ale 3 miesiace spokojnie
wole uzupelniac braki pozywieniem

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na rok:) HIHIHI no no i bys napewno przybrał na masie :) ja waze ok 90kg zapotrzebowanie na białko to 2g na kg to wychodzi 180 g białka dziennie z czego polowe z diety polowe suple wiec zeby wziasc te nawet 80g bialka z Ostrowi (80g bialka w 100g ostrowi) trzeba wziasc dobre 100g dziennie to wychodzi przez tydzien 0,7kg* 4 tygodnie = 2,8kg na miesiąc!!!! takze nie kumam jak ci to moze starczyc na rok:) gdzie jeszce jak jest słaba dieta to ostrowi bierze sie wiecej i jeszce na krócej starcza oczywiście nie można przesadzac z bialkem z supli poniewaz ważne jest takze bialko naturaleni dostarczane poprzez jedzonko:np. twaróg, tuńczyk, soja itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ja cyklicznie bialka z odzywek nie dostarczam, codziennie okreslona ilosc. Jak 2-3 razy na miesiac nie bede mogl z pozywienia dostarczyc lub zabraknie czasu na przygotowanie to wtedy wypije wpc itp. Co innego w suplemacji okolotreningowej, wtedy troche wiecej pojdzie.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-11-02 10:55:32

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Suuper rozwijaja sie.... zaraz ostrowia bedzie tak znana jak bialka np : olimpu, vitalmaxu itd.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
juz jest podobnie znana, przynajmniej w srodowisku sfd , chociaz na zywo tez sie zdaza
rowniez malo stosuje odzywek, kase to wole wydawac na jedzenie i suplementy, diete mam dobrą, troche sie orientuje na ten temacik, wiec jakos sobie radze
i rosne chociaz trenuje teakwon-do

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Fajnie niech sie rozwijaja, za niedlugo kazdy bedzie to bialko kupowal

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1278
witam, mam pytanie troche nie zwiazane z tematem ale rowniez chodzi o ostrowie.W jaki sposob moge odmierzyc 30g ostrowii lub powiedzmy 50.Posiadam miarke do odzywek (taka plastikowa co dorzucaja w srodku) w ktorej miesci sie 50g gainera.Ale ostrowia jest lzejsza czyli do takiej miarki ile mniej wiecej ostrowi wchodzi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jod

Następny temat

megabol total creatine - Wasze zdanie

WHEY premium