SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłabnięcia Czym są spowodowane (proszę o odp.)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
Witam ja mam takie pytanie iż moja dziewczyna w wolnym czasie lubi sobie pobiegać (dla siebie i zdrowia) lecz często podczas takiego biegania robi się jej słabo ...

Czym to może być spowodowane nie dotlenieniem mózgu , może nie doborem kompleksowych witamin ..ehhh nie mam zielonego pojęcia ...

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ... pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Czasem wysiłek powoduje takie stany...
Przeciwwskazań dziewczyna nie ma do wysiłku fizycznego?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
powodów może być wiele zaburzenia napięcia naczyń krwionośnych (spadek napięcia ścian naczyń powoduje spadek ciśnienie krwi), zaburzenia rytmu serca (na przykład napadowe bloki przewodzenia), zaburzenia metaboliczne (na przykład spadek poziomu glukozy we krwi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
''krzykacz'' no tak zgodzę sie z Tobą ale ten stan objawia się bardzo często ... Nie ma żadnych przeciwwskazań(przynajmniej tak mi sie wydaje) ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
no to jak się pojawia bardzo często,to należy znaleźć przyczynę
on line raczej jej nie znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
Ja przypuszczam że może to też być wywołane przez to jak się odżywia .jeżeli to w czymś pomoże :
Jest bardzo szczupła przy wzroście ok 156cm waży 41kg , nie jada regularnie lecz zje posiłek jak już umiera z głodu po czym nie może się później ruszać hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
To co napisałeś wyżej trąci pewnym poważnym problemem psychicznym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
źle mnie zrozumiałeś mi nie chodziło o jakąś obsesje typu że dziewczyna się głodzi aż nagle rzuca się na jedzenie i konsumuje wszystko jak wariatka . raczej coś takiego że wstaje rano , nie jedząc śniadania wyrusza do szkoły po czym w szkole może zje jedną bułkę (jak ją zje wogole ) godzina ok15 wraca do domu i zje treściwy obiad...

sory że tak gmatwam ale chciał bym wiedzieć co jest tego przyczyną ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7452
no to sam sobie odpowiedziales kolega wyzej zreszta tez trafnie napisal... strasznie musi się jej wachać cukier we krwi ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
flex?? cyt. ''(spadek napięcia ścian naczyń powoduje spadek ciśnienie krwi)

czym jest to spowodowane >.> ??

już was nie meczę to ostatnie pytanie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Postaraj się żeby dziewczyna zaczęła zjadać 5 posiłków dziennie. Możesz jej kupić żelazo i magnez z witaminą B6 to też może jej pomóc. Kobiety z powodu miesiączek tracą dużo żelaza, a dzięki niemu wytwarza się hemoglobina itd. może być to przyczyną niedotlenienia, a niedotlenienie może być przyczyną omdlenia. Jeśli zmiana diety i żelazo jej nie pomogą, to konieczny będzie lekarz.

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem mięśni trójgłowych łydki

Następny temat

ZIma - opuchła twarz

WHEY premium