SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orange Ekstraklasa 2007/08

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73756

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
ciesze sie ze gks belchatow przegral przeprasz teraz to jest gks bot bardzo dobrze moze ten glupi lenczyk zrozumie ze czas przejsc na emerture szkoda ze legia nie wygrala 8-1 to wtedy by zwolnili siweego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Bardzo fajne podsumowanie poprzedniego sezonu.

http://www.zshare.net/download/34776168999082/ 

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0:3 (0:0)
0:1 - Zieńczuk 55'
0:2 - Sobolewski 82'
0:3 - Cantoro 87'

Składy:

Ruch Chorzów: Mioduszewski - Nykiel, Klaczka, Golem, Jakubowski - Grzyb, Pulkowski (71' Janoszka, Baran, Balaz (71' Sokołowski) - Fabus, Jezierski (84' Lilo).

Wisła Kraków: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Dudka - Kosowski (84' Ćwielong), Cantoro (90' Jirsak), Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski (58' Piotr Brożek).

Żółte kartki: Pulkowski, Nykiel i Baran (Ruch) oraz Cleber i Głowacki (Wisła).

Sędzia: A. Kajzer (Rzeszów).

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
brawo dla wisly chodz wygrali 3-0 bo dosc przecietnym meczu ale dobrze ze maja tylko 1 punkt straty do lidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
szymon - ja obstawilem wiselke i nie wiesz co to znaczylo dla mnie patrzec na ich gre, momentami nawet chcialem zeby to oni grali w niebieskich koszulkach <do polowy ruch mial 4 okazje w tym 3 celne chyba, a wisla 2okazje i 0 celnych > ale potem juz okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Wojciech Borecki nie jest już trenerem pierwszoligowych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Borecki w poniedziałek potwierdził tę informację w krótkiej rozmowie z PAP. Powiedział, że "nie chce komentować decyzji władz spółki".
Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, Boreckiego zastąpi Mirosław Jabłoński. Nowy szkoleniowiec ma poprowadzić drużynę ŁKS w derbach Łodzi, które odbędą się w piątek.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Trenerska karuzela zaczyna się rozkręcać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
ALe miales za to emocje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zawal serca ****a a nie emocje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Mariusz Kuras nie jest już trenerem zespołu Orange Ekstraklasy Odry Wodzisław - poinformowała stacja nSport.
W 9 kolejkach klub ze Śląska wywalczył zaledwie sześć punktów i zajmuje 13. miejsce.

Następcą Kurasa będzie Janusz Białek, który zadebiutuje w nowej roli już we wtorek, podczas meczu Pucharu Ekstraklasy z Polonią Bytom.

- Nie żałuję zatrudnienia trenera Kurasa. Nie mam zastrzeżeń do jego zaangażowania i pracy. To ja go ściągnąłem do klubu. Byłem zdania, że trzeba dać szansę młodemu szkoleniowcowi. Zakładałem kilkuletnią współpracę. Nie udało się, bo wyniki były niezadowalające. Trener Białek został wybrany spośród kilku innych kandydatów - powiedział prezes Odry Edward Socha.

Mariusz Kuras jest trzecim trenerem pierwszoligowego zespołu zwolnionym w tym sezonie. Wcześniej prace stracili Michał Probierz z Widzewa Łódź i Wojciech Borecki z ŁKS.

Źródło: onet


No to się rozkręciła.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Copa America 2007

Następny temat

Kto mistrzem 2006/2007 ? - podsumowanie

WHEY premium