SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja Ginekomastii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
To samo moglbym napisac o Twojej wypowiedzi,gdybys byl w miare inteligenty to nie pisalbys d****nych tekstow.Zreszta z kim ja probuje dyskutoac....

....powiadasz zamilcz?

Powtorze to co napisalem wczesniej - od******l sie,usiadz,odsapnij i wyluzuj.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2927
A mam pytanie, co zrobic gdy pojawilo sie gino po cyklu?? Tzn co zrobic by zniklo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2927
Tzn sam niewiem czy mam gino, sutki mnie nie bola ani mi dziwnie nie odstawaja... tylko mi troche zwisaja :D Mam troche tluszczyku wienc niewiem czy to tylko tluszcz czy gino...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Daj foto.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2927


Niewiem czy to tylko tluszcz czy gino...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ponętne cycuszki, gino tam nie widać jednak. Czuć jakieś guzki pod sutkami? Daj lepsze foto i wrzuć na imageshack.us

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kur... to pocieszyliscie czlowieka:)I skad tu wiedziec czy doktorej wycial dobrze czy zle:)

''Wita mam pytanie ile placiles za zabieg? Tez chcialem sie pozbyc gino i rozmawialem z pania z prywatnej kliniki i chciala za to 6 tys pln , a przez kase chorych kosztuje to 250 pln ale dlugo, dlugo trzeba czekac,i ciezko sie z nimi dogadac bo mowia "ale Pan bral sterydy" pozdro''

Zabieg wyciecia 1 gino kosztowal 2500zl w wawce.Jednak doszedl koszt 300zl pobytu w klinice i chyba kolejne 300 na gazy waciki plastry itd:)
W klinice jak usowasz 2 gino czyli komplet to ok 4500zl z tego co pamietam.
Musisz sie dokladnie dowiedziec bo mi za 1 razem lekarz powiedzial 4 kola prosto w oczy.Jak pogadalem z szefem kliniki i on z nim to odrazu wyszlo ze to beda 2.5 kola+ koszty typu pobyt
Ja jednak mialem duze powiklania:)wiec jak bym mial wybierac to bym chyba nie wycinal bo malo co sie nie przekrecilem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Możesz opisać te powikłania?

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki wiec od poczatku:
Po operacji na drugi dzien wypuscili mnie:) wyszedlem sobie przed lokal:)Ujrzalem pizzernie wiec sobie usiadlem i pomyslalem co zamowic poniewaz bylem glodny.Po paru min zrobilo mi sie jakos cieplo na klacie wkladam reke po bluzke ..jakos mokro..wyjmuje..cala lapa we krwi.Wiec poszedlem do nich.Milo bylo jak ludzie schodzili z drogi zamiast sie zapytac czy nie pomoc...
Tam mi zatamowali i znowu wypuscili lol
jeszcze tego samego dnia po ok 2h musialem sie do nich udac poniewaz mialem klatke wielkosci pudzianowej:)
Tam lekarz jak mnie zobaczyl to odrazu na jakis stol
i zaczal usowac krwiaka jak to powiedzial...Troche mu to nie szlo...
Bo oglosil alert a ze mnie lalo sie jak ze swiniaka.Wiec rozprol szwy rozwarl rane cos tam poruszal(dodam ze bez znieczulenia bo wtedy dostalem 20ml keto.. i cos jeszcze ale dopiero jak ...)
Mhy no i pozniej mnie zaszywali tez fajne uczucie bo bez znieczulenia:)Zeby nie bylo ze mazgaj jestem:) ale to bylo naupuchniete i ogolnie to wrazliwe miejsce wiec myslalem ze umre:)
To byl fragment ponurej hisotrii po operacyjnej.
Pozniej niby bylo juz ok ale usowaniu krwiaka spedzilem nocke u nich juz za darmo.

Powiklania:
Nie mam czucia w sutku i jego okolicach.
Widac wsumie delikatnie blizny wookol brodawki ale najbardziej rzuca sie dziurka po liposumcji ktora probowal wykonac ale okazalo sie ze nie da rady:P
czasami mnie szczypie nie wiem czemu.
jakies jeszcze pytania:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
mała sugestia, nigdy więcj nie tykaj dopingu.
pozdro

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca sie podżerac mete miedzy cyklami?

Następny temat

Salbutamol czy Clenbuterol

WHEY premium