SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opalanie na słońcu....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
witam
Jako ze pogoda coraz bardziej słoneczna i nie trzeba juz chodzic na solarke zeby miec ładna karnacje ,chciałem sie dowiedziec paru rzeczy na tenm temat.
Jakie kremy do opalania polecacie?Chodzi mi o to zeby zminimalizowac efekt czerwonej skóry :) Ja opalam sie od paru dni na balkonie i smaruje tylko twarz krem nawilżającym Nivea ale zdaje sobie sprawe ze jak bedzie cieplej trzeba bedzie cos zmienic.
Najlepioej zeby krem był najtanszy a dobrej jakosci :) jakie kremy polecacie?
I jakies ogólne wskazówki do opalania na słońcu ...
BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA WSZYSTKIE ODP
POZDRAWIAM

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
Jestem po 2 dniach opalania na oliwce. I jestem brązowiutki:)
Tylko czasem mnie swędzi skóra. Jak mi sie skączy bambino to wypróbuje tą Rivierę.

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Witam.
Ja najczęściej wybieram kosmetyki firmy Kolastyna (mleczka z filtrem). Teraz nie orisentuje sie jakie są ceny tego preparatu, ale naprawdę są wydajne. Opłaca się je kupować. Filtry w nich zawarte zapewniają dobrą ochronę przed oparzeniami. Filtr wybierasz do swego typu cery.
Szczególną uwagę nalezy zwrócić na twarzy przy opalaniu, jeśli kładziemy sie na plecy, ona jest najbardziej narażona na oparzenia. Przede wszystkim nos, najbardziej odstający Go zawsze trzeba przysłonić dużą ilością kremu, może być nivea, albo przykleić sobnie listek W ten posób unikniemy oprzeń. To samo dzieje sie z ustami, pumadki ochronne, które można kupić w aptekach, bądź maść ochronna z witaminą A. Jest nie droga a skuteczna. Kładąc sie na brzuchu, możemy sparzyć sobie barki. Można smarować je co jakieś 1,5 godziny, bądź użyć innego kremu z większym filtrem.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania postaram sie odpowiedzieć
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Tylko sie nie przezieb Osobiscie stosuje oliwke,jednak nie posiada ona zadego filtru i jest to dośc niebezpieczne dla osob o wrazliwej na słonce skórze,ja nie mam takich problemów wiec ja spokojnie stosuje.Po oliwce skóra nabiera brazowego odcienia.Jesli chodzi o twarz,takze nie stosuje zadnych filtrów ,twarz smaruje maścia z Witamina A ,która jest naprawde bardzo dobra,ma tłusta konsystencje i pozytywnie wpływa na skóre.Oczywiscie nikogo nie namwaiam do niezdrowego opalania się To są wyłacznie moje sposoby nie zawsze godne nasladowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a jakie specjały proponujecie po opalaniu?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Po opalaniu, balsamy po opalaniu, bądź zsiadłe mleko bądź śmietana Lub jak kto woli, zwykłe balsamy do ciała.
A co oliwki, to ja po niej zawsze mam zaczerwienioną skórę. A jak ktoś lubi się tłuścić oliwkami to polecam oliwke z Bielendy, ona naprawde daję brązowiutki kolor i nie podrażnia. Nie jest droga, a jest z filtrem. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
dzieki za odpowiedzi
to musze isc zakupic ta Kolastyne,zreszta tez koleznaka mi mówiła ze to dobry krem.No dobra koncze sie oplaca i mam sie smietana smarowac?

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
arghhhhh

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy kat padanai promieni slonecznych ma wplyw na opalenizne?

tenz czy lezec do slonca nogami czy lbem?

czy najlepiej jakos na pochylosci zeby byl bardziej kat prosty czy jak?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
Mam pytanko. Kupiłem oliwke Bambino do opalania. Ona nie ma filtra więc zastanawiam sie nad tym aby pierw posmarować sie emulsją do opalania faktor 15 a potem oliwką. Dodatkowo bede spryskiwał się woda:)Co wy na to?? Czy takie polaczenie da dobre efekty?? Ja myśle tak emulsja ochroni skórę a oliwka przyspieszy opalanie.

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Hmm...możesz 45 min przed opalaniem posmarować się tym swoim kremikiem,następnie podczas opalania,oliwką i co jakiś czas spryskac się wodą,jeśli juz tak chcesz:) Ja osobiście polecam oliwke RIVIERA,piękny zapach i chyba ma lekką ochronkę,a także przyspiesza opalanie!! ~Pozdrawiam~
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dłonie

Następny temat

pomocy (chodzi o fastfoody)

WHEY premium