SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Majowe opalanie na słońcu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
Witam
Tak jak w temacie... czy na takim wczesnym majowym słoneczku mozna się trochę opalić... ostatnio tak ładnie świeci

Z góry dziękuje za wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
hej!
..nawet można spiec raka!
Jakies 3 lata opalam się już od lutego na balkonowej szklarni mimo mrozu i sniegu na dworzu.Przed wczoraj jak świeciło słonko też wystawiłam się na słonko i "BIERZE"{
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
moj qmpel jezdzil 2dni na nartach i tak go zjarało , ze w pierwszy dzien po przyjezdzie wygladal jak indianin

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja sie opaliłem

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
głupie pytanie. Pewnie ze mozna. Jestem tego dobrym przykładem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
Dzięki ... sorry jeśli to było głupie pytanko... ale jakoś cieżko u mnie z sprawami opalania : )

A skoro już coś pisze to może spytam ... ile można się razy w tygodniu i po ile mniej więcej ..przypalać na słonku(zaraz mnie pewnie ktoś o piep.. że wyszukiwarki nieużywam )

Łapcie po soczku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Heh w tamtym roku mieliśmy występy i cztery dni od rana do nocy latałam w kiecce po słońcu.Efekt?Raczek nieboraczek A wczoraj wystarczyła mi przypadkowa godzina czekania w samochodzie przy otwartym oknie żeby jedną rękę opalić:-/

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
codziennie 30-90min ze wczesniejszym wstepem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
i najlepiej z kremem z filtrem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
gram w pilke od kiedy tylko snieg zniknal i facjate i lapy mam juz opalone tak wiec mozna

a teraz jade na dzialke zeby reszte opalic bo to zle wyglada jakbym sie nie myl

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Można !!

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to kiła ?? Jak to sie leczy ??

Następny temat

Rehabilitacja złamabego obojczyka

WHEY premium