SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ona nie uwazala na lekcjach combatu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
No niestety, co racja to racja. Do zawodów typu: policjant, bramkarz w klubach, rewindykator itp. potrzeba wyglądu budzącego respekt, bo inaczej ciągle trzeba z kimś walczyć. Wiadomo, że jak ktoś jest dobrze wyszkolony w SW to może mieć nawet bardzo drobną posturę, ale wówczas ciągle będzie musiał udowadniać, że jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Po pierwsze, to jestem przeciwnikiem kobiet w mundurach (aczkolwiek znam kilka chlubnych wyjątków).
Po drugie - to, co zaprezentowała ta Policjantka, to był szczyt głupoty. Ona nie zaprezentowała niczego z rzeczy, których się uczy np. Policjantów przy kajdankowaniu. To są podstawy...
Po trzecie: jak czytam teksty pokroju tych, co napisał "tanie wino", to mnie skręca i mam ochotę coś komuś zrobić... "kiedyś był spoko gościem, hiphopowcem jarającym blanty, a dziś mu się poje.bało i już tego nie robi, bo jest policjantem" - kvrwa, gościu, ty masz 13 lat czy co?
Po czwarte: dobrze tak czarnemu. Choćby za to, że zrobił coś takiego na oczach swojego dziecka.

A swoją drogą, ta babka z Zielonej Góry to niezła sztuka...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Może trenowała krafke w dobrym wydaniu.

A ta policjantka to sama zasłóżyła sobie na w******l. Jak to często bywa, niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku.

Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2006-08-05 00:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
waldek nie grab sobie

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
gadacie głupoty
myslicie ze jak facet popełniłby taki błąd to uszłoby mu to płazem???Też dostałby bombe i też dostałby swoje na ziemi.To był elementarny błąd,ale nie powinien skreślać od razu kobiet ze słuzb mundurowych.Błedy zdarzają się każdemu i kobietom i facetom,tyle ze jak facet popełni błąd to takiej afery nie ma...
PS: Nie jestem jakimś wielbicielem równouprawnienia ale blizszy jestem temu niż dyskryminacji

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5600
Widzialem to w TV, jesli dobrze pamietam to ta policjantka miala POLAMANE kosci policzkowe i szczeke,i robili jej operacje plastyczna,zeby ta buzia jakos wygladala,a po kilku miesiacach wrocila do sluzby.A skoro kosci byly polamane to gosc naprawde mocno bil,mocniej niz mozna by sadzic po obejrzeniu tego.Jesli na jej miejscu byl by zwykly,nie wytrenowany facet bez jaj tez by tak skonczyl.Widzialem tez w TV jak wielki policjant zatrzymal samochod z malymi kurduplami co siegali mu do piersi,jeden wszedl w nogi ,objal rekoma obie nogi ,drugi skoczyl do pasa ,przewalili goscia i zastrzelili go jego wlasnym pistoletem,i czy z tego powodu nalezy wielkich ludzi nie przyjmowac do policji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
QUEBLO a czy ja się czepiam, że to była kobieta?
Po pierwsze prawdopodobnie doszło do nadużycia ze strony policjantki w obecności dzieciaka, ten facet nie w****ił się pewnie za to, że ma dostać mandat.

Po drugie pseudopolicjantka miała takie pojęcie o kajdankowaniu jak ja np. o pływaniu synchronicznym. Gdyby to był rzeczywiście jakiś świński duecik to mogła równie dobrze dostać kose w plecy od tego dzieciaka.

Edit.

A co do nożownika, to zapewne była to jego pierwsza akcja. Następnym razem jeżeli wogóle spróbuje, będzie bardziel zdecydowany i brutalny i ktoś może znowu trafić na łamy gazet ale tym razem w miejsce gdzie znajdują się nekrologi.

Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2006-08-05 09:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Kurcze szkoda tej babki. Wyłapała kilka naprawdę mocnych uderzeń, więc podejrzewałem, że sporo szkód jej wyrządził.
Też myślę, że nawet jakby zamiast tej babki był dobrze zbudowany facet to i tak by oberwał. Element zaskoczenia to podstawa. Jeśli chodzi o obrażenia, to nawet sporych rozmiarów mężczyzna po kilku celnych ciosach też mógłby mieć podobne obrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
To była jakaś kobitka, która czekała do emerytury, a wiadomo kobiety ok. 50 to już koście słabsze i zdolność do regeneracji też licha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
QUEBLO a czy ja się czepiam, że to była kobieta?
Po pierwsze prawdopodobnie doszło do nadużycia ze strony policjantki w obecności dzieciaka, ten facet nie w****ił się pewnie za to, że ma dostać mandat.


WWWALDEK a czy ja mówie to pod Twoim adresem???
na filmiku nie widziałem żadnego nadużycia z jej strony,może coś tam mówiła co go wkurzyło,nie słyszałem nic(bo mam coś z głosem w kompie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ucieczka z uchi-mata: tylko dla akrobatów-wariatów

Następny temat

Sensei Paweł Sępek

WHEY premium