SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren na wycięcie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
1. WIEK: 23
2. WAGA: 93
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 117
-udo: 61
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Na siłownie nie chodze od wakacji, trenuje tylko na macie 4-5 razy w tyg.
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2! proinat z boldenonem, prolongatum solo
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Dużo masy ale najlepszej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prolongatum 3 miesiące temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
Otóż mam takie pytanie, chciałbym walnąć dobrego cykla w max 3 miesiące. Zastanawiałem się nad trenbolonem z propionatem ale trochę się boje tego trena więc doszedłem do wniosku że może walnąć omnadren z masteronem co o tym sądzicie? Chciałbym zrobić mase ale taką bez grama tłuszczu i żeby mnie wyciło ostro. Mam zamiar chodzic na siłke 2 razy w tygodniu i 4-5 razy trenować na macie. Czytałem że na omce nie trzeba się wcale zalać, mam zamiar trenować na pełnych obrotach, jeść dobrze ale ograniczyć ostro węgle po 18.00. Mam jeszcze komplet odżywek:bcca, białko, gainer, glutamina, hmb, kreatyna. Prosiłbym o rozpisanie cyklu z omnadernem i masteronem, może coś dodać jeszcze? Z góry dziękuje.

Znasz ten ryj z telewizji, ale nie wiesz o nim nic.
Poznaj mnie na ulicy, a nie przez medialny pic.
Każde słowa można zmontować tak, że wyjdzie chała
zbuduj sobie łódkę z cegieł i płyń sprawdzić jak działa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Proponuje ogarnac diete, bo wymiar katastrofalne. Masz 95 cm w talii, nie przeszkadza Ci ze Ci sie wylewa brzuch z spodni? W tak mlodym wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
Nie wylewa mi się brzuch ze spodni. Potrzebuje jakiś konkretnych porad co do cyklu bo dieta będzie ogarnieta.

Znasz ten ryj z telewizji, ale nie wiesz o nim nic.
Poznaj mnie na ulicy, a nie przez medialny pic.
Każde słowa można zmontować tak, że wyjdzie chała
zbuduj sobie łódkę z cegieł i płyń sprawdzić jak działa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
albo sie obijasz na treningu albo diety nie masz, bo jak mozna lacis na silke, szorac po macie i miec 95cm w bebzonie? wytlumacz mi to? pozatym sam piszesz ze na silownie nie chodzisz od wakacji itp, to co ty myslisz ze wbijesz koks i sam sie zrobi sylwetka? Watpie ze ktos ci tu cos rozpisze, nie dla Ciebie te zabawki, przykre, ale szczere.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Nic z tego kolego nie bedzie. Ostra redukcja z idealnie dobrana diets w podstawie cie czeka. Niestety z tego co piszesz wywnioskowac Mozna ze masz bardzo zle podejscie. Mix nie zaleje jedynie osoby, ktora wie co robi i przynajmniej w jakims stopniu kontroluje swoje cialo, Ty malo ze tego nie umiesz to nawet nie uwazasz ze jest to potrzebne. Ogarnij diete redukcyjna, zrzuc kilka kilo tluszczu za jej pomoca i odswierz temat za jakis czas to cos sie wymysli na zrobienie dobrego miecha inaczej tego nie widze i gwarantuje ze kazdy powie ci to samo. Pozdro I do roboty!

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
Dieta, podstawy treningowe i ewentualnie jakies suple. To wszystko co jest Ci potrzebne. Do SAA dla Ciebie jeszcze dluuuuuuga droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
A na omce jest taka pompa że twoje treningi na macie będą utrudnione...wiem z doświadczenia

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak niby chcesz zrobić to dobre jakościowo mięcho jak na siłkę nie chodzisz i dieta pewnie porażka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ogarnij najpierw dietę bilans kaloryczny na minus i omkę nisko dawkuj 250 e7d kub pół ampułki 125mg e3d czyli reszta zostawiasz w strzykawce.Możesz dodać jakiś dobry spalacz.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
RHTM
Chciałbym zrobić mase ale taką bez grama tłuszczu i żeby mnie wyciło ostro.

Maso-rzeźba wychodzi tylko przed wakacjami

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wtedy to jest siło-maso-rzeźba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kuracja sterydowa

Następny temat

PIERWSZY CYKL TEST ENAN

WHEY premium