SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omadren 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Zastanawiam sie nad rozpoczenciem cyklu oma czytałem rózne posty na forum ale chciał bym dostac konkretne info czyli :
ile masy ktos zyskał
ile spadło
po jakim czsie
i czy izdie cos zrobic zeby zmniejszyc spadki ??

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Panowie mam małe pytanko co byście zrobili na moim miejscu bo wyjeżdzam za granice a zrobiłem sobie już jednego shota i z tego co wiem to tam tylko jest atlas do cwiczen i nie wiem czy dalej robic cykl czy nie dodam ze jade na tydzien prosze o jakas rade ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
Sie nie dowiesz nigdy prawdy Dopóki nie sprobujesz!:) Ale jesli jestes ... NOBBEmm w tych sprwach ..zapomniaj o Omce.:) Krzywdy mozna se narobic.. ...

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
wiele czynników od tego zależy nieda sie określić tyle i tyle napisze na przykladzie
mietek cykl oma 1-10 1 amp. co 5 dni waży 60 kg i ma tam 180 cm wy***ało go 20 kg z tego polowa woda spada 10 kg i zostaje 10 tluszczu i troche masy no i był bez diety oczywiscie

Waldek cykl oma 1-10 1 amp co 5 dni chlopak z dietą 180 cm 75 kg robi na tym 10 kg ladnej masy spada mu 2 kg jest na plusie z ladną definicją to takie bajkowe troche ale tak to sobie wyobraź

to tak jeśli chodzi o przeprowadzenie cyklu zależy jeszcze od właśnie masy ciała typu budowy dlatego właśnie trzeba wypełnić ankiete to sie dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Wiem ze konkretnie mi nikt nie powie jakie przyrosty bede miał bo każdy organizm jest inny :D chodzi mi o to ze każdy mówi ze po omce sama woda i tłuszcz i chciał bym dostac konkretna odpowiedz czy majac dobra diete idzie zrobic na tym troche miesnia ???
Bo tak samo jest z meta i z innymi sterydami tak mi sie wydaje ze jak sie nie da dobrej diety to po wszystkim bedzie woda nie >??

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Glupie pytanie, zero elementarnej wiedzy kolego...:/
czytac czytac czytac !

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
miczelx jak nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wogóle bo takie głupie uwagi jak twoje nie sa potrzebne

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
to nie są głupie uwagi niestety to szczera prawda siegasz kolego po powazny srodek takze wiedza na jego temat przydałaby sie !!! tutaj nikt nie chce Tobie źle... nikt Ci nie powie ile siły ile masy Ci przyjdzie bo to kwestia indywidualna poza tym duża role odgrywa dieta trening itp. pzdr.

Zmieniony przez - Michal 19 w dniu 2008-05-02 11:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Krzywdy mozna se narobic.. ...

Względne.. Środek na pewno nie dla osob poniżej 21/22 roku życia..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Wiesz ja wiem ze nikt mi nie powie ile sie przytyje i jaka siłe sie dostanie tylko moje pytanie było na poczatku było czy idzie stworzyc mase miesniowa z omki na dobrej diecie

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Ale jednak odpuszczam sobie ten środek :D

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
To co napisalem to jedyna konkretna rada jaka powinna sie pojawic w tym temacie.
Edytuj wypowiedzi (ikona olowka nad Twoja wypowiedzią)


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-05-02 11:50:22

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka

Następny temat

Czy ktoś z Was stosował winko Stano firmy British Dispensary?

WHEY premium