SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omadren 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Mammuth dzieki za konkretna odpowiedz łap soga

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
spoko masuj stary masuj i inwestuj w pewne srodki a nie omnadren

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
roznica w omce jest nie wielka pudelko jest gitarka wielkosc dobra ampulek lecz ju druk inny wezszy a na orginalnej omce byl zawsze tlusty truk bardziej pogrubiony w smaku tak samo odczowa sie roznice moim zdaniem po terminie i nalepki ruski podrukowali itd jak wiadomo w rosju czy na ukrainie jest juz omka zielona bialo niebieska idt i widac jak malo roznic jest miedzy orginalem tylko kolory i napis.pozatym omka powinna pachniec z ampy jak omka i nie gryzsc tak mocno jak to robi olej z dzisiejszej niby jelfy.w prolongatum testosteroni odcien pudelka jest troszke inny

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wschodnioeuropejska oma jest bialo-niebieska.

w aptece sprzedawana jest oma z cienkimi napisami.

ale mimo wszystko dzieki za info.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28421
Ta dzisiejsza omka wogule jest jakas dziwna pilem na cyklu z omy wodke i browar i totalnie zero agresjiu wyluzowany bylem a ome mialem z apteki a na tesciaku calkiem odwrotnie 2 piwa i zaczynalo nosic tak ze niewiem w czym zecz

Studiuje kulture i sztuke … jak widzę fajna sztuke zapominam o kulturze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
to ladnie ze pijesz i walisz koks po to aby agreche miec? ('') a co do omy to mozecie wiezyc lub nie ale w styczniu rowne 30 strzalow zakupilem i bilem 2 ml omki co 2 dni i przyszlo tylko 0,5cm a agrechy zero nawet odczucia testy w organizmie tylko spiacy bylem co dziennie i zmeczony tak jakos tyrajaco ta omka dzialala,wiec radze wam nie inwestujcie w tych czasach w to co ( kiedys bylo dobre) bo sa ludzie ktorzy zarabiaja na cudzym zdrowiu a nie efektach.pozdro

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28421
Nie to jest po prostu taki tani tester wypijam 2 piwa i sprawdzam czy towar jest legit

Studiuje kulture i sztuke … jak widzę fajna sztuke zapominam o kulturze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3709
a ja uwazam ze omen jeszce dlugo bedzie uzywana do budowania masy
to jest dobry pewny srodek i tani,i nie wierze zeby byl podrabiany,jesli juz to bardzo znikome ilosci sa podrubek na rynku,co do napisow to nie ma roznicy czy sa cienkie czy grube,sam mam z cienkimi i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
mammuth łap soga za info i za zdionko w profilu- łapą rządzisz.. daj więcej fot do galerii!
jeśli chodzi o omke to też mam wrażenie, że to już nie ta mieszanka co kiedyś..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
chłopaki meta to samo ruska w***ałem 160 tab i wy***ałem 4 browary pijany byłem jak autobus a agresora zeloo odczucia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka

Następny temat

Czy ktoś z Was stosował winko Stano firmy British Dispensary?

WHEY premium