SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek i twarz ? Proszę o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Witam.

Mam 20 lat i problem z suchą skórą przez złuszczanie jej i nieodpowiednio prowadzone leczenie przez dermatologa. Na przykład przy jedzeniu wokół ust robi się czerwona a w zimie na mrozie to już masakra była, łuszczy się, po wysiłku czy to po meczu czy po jakichś lekkich cwiczeniach gdy sie troche spocę na twarzy to juz wogole nie mowie co sie dzieje po kapieli... Mam pytanie czy przy trądziku ryzykowne było by stosowanie zwykłej oliwy z oliwek na twarz po kąpieli naprzykład monini classico taką teraz pije wymieszaną z sokiem pomidorowym w nadzieji że to coś pomoże od środka ale musze skore twarzy jakos od zewnatrz wspomodz tylko nie mam pomyslu jak jakie kosmetyki wybierac itp co do oczyszczania dlatego pomyslalem o naturalnych sposobach takich jak oliwa z oliwek. Co ewentualnie mogło by pomóc ? cerę mam trądzikową, wrażliwa jak juz wspomnialem skłonna do zaczerwienien ktorych chciałbym sie jakos pozbyc i poprawic jakos nawilzenie po tym nieszczesnym zluszczaniu... I jeszcze jedno pytanko czy takie picie soku pomidorowego z 2/3 łyżkami oliwy moze pomoc czy to raczej złudna nadzieja ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie stosowalabym tej oliwy na twarz,
przy takiej cerze powinienes uzywac aptecznych produktow, cetaphil, physiogel, ogolnie jest tego dosc spory wybor dlatego proponuje Ci wycieczke do apteki.
przy okazji warto by zmienic dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
A samo zwiekszenie spozycia tłuszczow tj. oliwa z oliwek czy tez picie np soku pomidorowego zawiera gdzies wyczytalem niezbedne witaminy i mineraly potrzebne do nawilzenia tj. potas beta caroten i likopen moze cos pomodz po dluzszym czasie spozywania czy raczej to sa jakies brednie i pozostaje mi tylko leczenie skory tymi kremami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hmm, moze wyprobuj witamine a+e,
jak pielegnujesz teraz skore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
wogule zaprzestalem uzywac co kolwiek nie wiem jak sobie te kosmetyki dobrac zeby nie bylo podraznien zebym mogl uzyc jakis krem nie bojac sie o to ze mi po nim bomby na twarzy wyleza ... ale chcialbym jakos o ta skore zadbac tylko naprawde nie mam pomyslu co i jak narazie wynalazlem taki peeling enzymatyczny Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny ma dobre opinie ale do tego zapewne przydal by sie tak mi sie wydaje jakis lagodny zel tonik i krem nawilzajacy. Do te pory jak juz cos uzyalem to byla to zwykle emulsja cetaphil do mycia i face cream physiogel ale nie wiem czemu niby taki ultra hipoalergiczny krem tworzyl na mojej skorze w okolicach brody i przy nosie bolace pryszcze myslalem zeby cos la roche possay wybrac ale nie znam sie na tych skladach i nie mam pojecia czy tam tez nie ma jakis zapychaczy.

Nioonia mam wielką prosbe moze mogla bys mi cos wyszukac ciekawego nie koniecznie musza byc to tanie kosmetyki ale tak w granicach rozsadku :P Przy mojej skorze wrazliwej suchej łuszczacej sie napewno bylby konieczny jakis peeling mysle ze lepszy chyba bedzie ten enzymatyczny bo mam tradzik no i jakas seria zel tonik krem[na noc bo w dzien nie uzywam swiece sie strasznie].

Z góry dzieki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Co myslisz o firmie Vichy tak rozgladam sie narazie w serii normaderm i homme ktora chyba dla mnie 21 goscia by chyba jeszcze nie pasowala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czyli czym teraz myjesz twarz?
jestes pewien, ze to od cetaphilu/physiogelu Cie zapychalo?
nie ma sie co dziwic, ze jest jak jest, skoro wcale nie pielegnujesz skory ;)
z LA ROCHE POSAY jest seria EFFACLAR,
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=32520&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=220&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12750&next=1
mozesz sobie poczytac opinie i ewentualnie wyprobowac,
teraz nie mam czasu szukac innych kosmetykow, bo mam sesje, ale jak w ktoryms z tyc hlinkow wpiszesz konkretny produkt VICHY to tez bedziesz mogl poczytac pare opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Jesli miala byc chwile to odpowiedz mi tylko na jeszcze jedno pytanie zastanawiam sie czym rozni sie woda termalna od toniku bo chcialem kupic ta wode termalna z lrp bo tonik tez z ich serii posiada alcohol a to nie bardzo mi pasuje czy woda termalna tez oczyszcza sie twarz czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
http://polki.pl/uroda_twarz_artykul,10018815.html
google nie gryzie
rozni sie skladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
mialem problem z zaczerwieniem twarzy, byla podrazniona sucha


dermatolog polecil mi krem cutibaza. pomoglo i to bardzo, koszt okolo 7-8zl wiec warto sprobowac, a jesli nie to to krem dermosan, bardziej tlusty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa przegroda nosowa

Następny temat

Pytania w sprawie problemów z kolanem

WHEY premium