SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Pure Whey Isolate 95

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ptasiek, to że Ty wiesz...to ja wiem , ale sporo osób mogło pomyśleć, że to BV to jakiś totalny wałek , ale fakt masę ludzi rujnuje się na izolat nie wiedząc, że nic im nie da więcej niż koncentrat....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
czyli isolat to wyrzucone pieniadze?.....tez tak sadzilem porownujac sklady aminokwasowe ,ale powiedzcie mi wreszcie cos na temat jakosci-wygladu tego treeca bezsmakowego
....z gory dzieki - bo jak podpada to jutro oddam to na silowni i poprosze sobie szefa na bok :) .....trohe go poszantazuje...


"NO PAIN NO GAIN"

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160

a bv to taka wyolbrzymiona prawda moim zdaniem
pozdrawiam

Stwierdzilem ze jestem nikim i swiat inaczej na mnie popatrzal od razu...i nie mowie ze mi z tym zle, a wrecz przeciwnie.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
izolat to nie wyrzucone pieniądze... więcej białka, praktycznie zero węgli... szybsze wchłanianie ... zalęzy po prostu, czy te 50zł więcej to dla ciebie dużo czy nie?... a na pytanie - nie koncentrat nie przypomina piasku

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
hm - jak to wkoncu z tymi weglami przy diecie redukcyjnej ? naprzykald moje zapotrzebowanie B:4, W:400, T:100 - to wegle ograniczac na maxa i jesc wiecej bialka ? czy jesc jednak tyle ile mi wychodzi ? w sumie schudlem jedzac tak - ale jednak cos mi nie pasuje z tymi weglami - lekko nie tutaj ale raczej takie cos bedziecie wiedzieli :P hyhy ;s

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
najwaznisjze sa kalorie ... w sumie
jesli chcesz - mozesz ograniczac tluszcze badz je zwiekszac - to samo tyczy sie wegli (bazuje na jednakowym poziomie bialka ok.2,2g/kg wagi ciala - nie wysoko bialkowych dietach ...choc to bez ronicy w sumie oprocz termogennego efektu)
ale tak dlugo jak dlugo bedzieszponiazej progu twojego zapotrzebowania - tak dlugo bedziesz spalal (pytanie tylko co )

Stwierdzilem ze jestem nikim i swiat inaczej na mnie popatrzal od razu...i nie mowie ze mi z tym zle, a wrecz przeciwnie.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
ale nienapisalem ze wyglada jak piasek (w porownaniu ze scitec wpc to sie odnosilo) , czy jest to calkiem biala substancja czy zoltawa ?bo koncentrat ze sciteca byl bialusienki...o to mi hodzi ,i trec pahnie trohe jak mleko w proszku ale niesmakuje jak one-wogole niesmakuje ... prosze o klarowna odpowiedz :) ...najlepiej z przykladami ...dziekuje:)... jadles duzo serwatek to cos wiesz na ten temat:)


"NO PAIN NO GAIN"

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Miesni napewno spalac nie spalam ;) - dostarczam odpowiednia ilosc bialka z diety + bialko + hmb ;] chodzi mi o to czy popros2 bede mial lepsze efekty jesli chodzi o redukcje jak bede mial bilans kaloryczny ujemny o np. 300-500 i bede jadl tyle wegli i tluszczu ile mi wychodzi w zapotrzebowaniu czy lepsze efekty bede mial przy bilanscie ujemnym i przy mniejszej ilosci zapotrzebowania wegli i tluszczy ? ale przy dostatecznym zapotrzebowaniu bialka ( bialko w obydwu przypadkach ) - ?

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3403
Czyli nie warto kupowac tego preparatu ?? Napiszcie w jakich ilościach go spożywaliście !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jonasz.... przeczytałeś całą naszą dyskusje i nieczego nie zrozuamiałeś..??? jak większość zresztą... nie interesujecie się merytoryką, a tylko "kiedy brać i jakie ilości"....ech

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ladowanie na maxa

Następny temat

PUCHAR POLSKI OSTRÓW MAZOWIECKA 18-19.10.2003

WHEY premium