SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okopane udo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Auuu, jak w temacie. Jak sobie radzicie z okopanym udem?
Czy oprócz płynącego czasu cos może pomóc? Ciepły bądź zimny okład, jakieś maści?
Mam jutro sporo chodzenia a juz dzis kuleje, z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak stłuczenia siniaki itp to jedynie chłodne okłady, kub sobie w aptece cold packa.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Mam, juz wkładam do zamrażarki, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tylko nie przykładaj na gołą skórę, ja miałem w zestawie taki materiałowy woreczek jeszcze by sobie nie odmrozić skóry.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Wiem, tez go miałem ale gdzieś zaginął. Na szczęście wkład tkwił w zamrazarce od nie wiem jak dawna więc owinąłem w ściereczkę i na nogę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Ciepła kąpiel fajnie wyluzowała mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rozluźniła ok, ale wszelkiegor rodzaju uszkodzenia nadewanai czy siniaki powinny być chłodnym okładane, dlaczego w trakcie walki cię worki z lodem przykąłda czy na oczy jak ktoś p***e dostanie zimne a nie ciepłe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Ostatnio po walce miałem okopaną łydkę i stopę. 1. Lód. 2. Różne żele. Ja stosowałem altacet i jeszcze dwie tylko nazwy nie pamiętam.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Dopiero trzeciego dnia poczułem że oprócz przyczepu uda I ścięgna boli też samo kolano, okolica kolana została profesjonalnia okopana z chirurgiczna dokładnością. Trzeba Altacet zakupić na zapas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na szczękę problem

Następny temat

Czy problemy z plecami mogą wykluczyć mnie z Walk?

WHEY premium