SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny ból po injekcj sustabol 350

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
Witam.
Rozpocząłem cykl sustabol 350 BD jakieś 5h po biciu pojawił się silny ból pośladka niespotykany dotąd (używałem już cypionatu testmixa i susty innej firmy ból pojawiał się ale był do zniesienia i trwał około 3 dni) mija 4 dni ból jest cały czas silny do tego stopnia że ciężko mi siadać pośladek spuchnięty pojawił się siniak w okolicy bicia. Dodam że towar jest ze sprawdzonego po żadnego źródła. Co może być przyczyną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
Miałem zamiar bić 1ml co 5 - 6 dni a zamiast tego uderzę 0.5 ml co 3 dni jeszcze raz dzięki za wsparcie pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35107 Napisanych postów 89976 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941303
Najprawdopodobniej źle ugotowany sok... lepiej nie wbijaj już tego więcej...masz gorączkę, stan zapalny itp..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
Zero gorączki czy stanu zapalnego czuje się dobrze pożatym bólem i siniakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Daj ibuprofen 3 razy dziennie teraz
Sa dwie opcje zła iniekcja
Opcja 2 nie lezy ci ten sklad/nośnik i będzie trzeba zmienić srodek/firmę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35107 Napisanych postów 89976 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
Co do iniekcji wydaje mi się że nie popełniłem błędu to nie jest mój 1 czy 2 cykl dodam że użyłem igly 0.6 x 30mm jedyny błąd to mogłem słabo rozgrzać ampułke i może troszeczkę za szybko wtloczyłem. Co do tego że środek może mi nie leżeć, czy ryzykować i strzelić 2x w drugi pośladek i czekać na efekty?


Zmieniony przez - insane87 w dniu 2020-02-05 08:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Możesz sprawdzić dalej, ja wiem po sobie cykl z nasty w życiu połowa z flakonow już wbita tak więc środki ok jedna inj standard jak zawsze i taki stan zapalny ze walczylem z grubo ponad tydzień włącznie z antybiotykiem ledwo się ślizgnalem od cięcia. Co najlepsze resztę z tych flakonow wbilem i gitarka było. Coś się nie przyfarcilo po prostu, dlatego piszę ogólnie "zła" inj osobiście dał bym szanse jeszcze temu mixowi i wbił w drugi poslad ale połowę ml dosłownie aby sprawdzić czy to od środka, jeśli tak sprawa jasna odstawka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za duze stezenie na ml . kup towar z mniejszym stezeniem max 250mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Wywal i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
E-lite uważam że warto w życiu dawać 2 szansę :) także dziś podchodzę do 2 bicia. Ból z pierwszego ustal byłem w środę u lekarza oglądał miejsce po wbiciu i potwierdzil to co napisal łodzianin1 że prawdopodobnie źle wykonane wkłucie. Nie jestem pierwszakiem w temacie ale też profesjonalista a nawet takim zdarza się popełnić błąd dlatego dziś zrobię książkowe bicie i zobaczę efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 115
Poszło z zaleceniem lodzianin1 0.5 ml. Pytanie brzmi czy drugie 0.5 bić za parę godzin oczywiście jeżeli nie pojawia się te same symptony co ostatnio? A jeżeli tak to czy w ten sam pośladek czy już 2 drugi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron -dziwna norma w labie czy powód do zmartwien?

Następny temat

Clomid na większy wytrysk ?

WHEY premium