SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odrzywka Hitec Super Mass - co o niej sądzicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 229
Cześć
Dziś kupiłem sobie odrzywke Hitec Supermass (waniljową ) 3kg w folii za 104zł, która niby jest taka dobra i ... iestem rozczarowany . Otóż, jak tylko otworzyłem opakowanie żeby przesypać do pojemnika, to poczułem okropny zapach w niczym nieprzypominający wanilii (Mam jeszcze Whey pro hiteca i ładnie pachnie) teraz cały pokój mi tym capi. No cóż, postanowiłem sobie zrobić jedną porcję na sprubowanie (piszą, że porcja to 7 łyżek stołowych i tak zrobilem, tylko nie takich czubatych). No i widze, nierozpuszcza się rewelacyyjnie, ale sie tym nieprzejmuje. Najbardziej wkurzył mnie smak, bleeee, ochyda (niechodzi mi o to że wanilia mi niesmakuje bo mialem whey pro hiteca i mi bardzo smakowala serwatka na maksa, aż czuć proszek między zębami!!! protein 80 tej samej firmy byla tak samo niedobra. Niedawno mialem gainera power mass hiteca, i różnica między nimi dwoma to niebo a ziemia. Jakoś wytrzymam ten miesiąc na tej odrzywce, ale za ten smak i zapach więcej jej niekupie. A co wy o niej sądzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
a gdzie ją kupiłeś w sklepie??czy na allegro?
sprawdź date ważności

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 229
Kupiłem w sklepie, data ważności jest jeszcze na 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
nie zebym sie czepial ale pisze sie: odżywka, waniliową

brak podpisu z powodow technicznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

załóż się! myślicie że wygram?

Następny temat

prosze o porade o pewne białkooOOoo

WHEY premium