SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie na rowerze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 274
Mam pytanie: Czy na odchudzanie na rowerku stacjonarnym lepsze jest szybsze tempo i bardzo małe obciążenie, czy wolniejsze tempo i średnie obciążenie? Podczas ćwiczeń ze średnim bardziej sie męcze i pocę ale to za sprawą ciężaru, a kiedy spala się więcej kalorii?

Life is too short to be small

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Jeśli mierzysz spalanie kalorii na tym rowerku, to pewnie mirzy na podstawie szybkości pulsu, a puls moze byc wyższy nawet wtedy kiedy w pomieszczeniu treningowym jest w danej chwili wyższa temperatura, wiec jedno z drugim sie gryzie,nie ma też co oceniac trenignu na podstawie pocenia się, bo jeden ma wieksza potliwosć, drugi mniejsza i np w danej chwili moze być wyższa lub niższa wilgotność powietrza, itd. Tempo powinno być takie, zebyć mógł sobie komfortowo jechać przez dłuższy czas, zeby chociaż wypalić glikogen z krwi i choć trochę zapasów spalić.

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabele kaloryczne - jakie najdokładniejsze?

Następny temat

Dietka do sprawdzenia

WHEY premium