SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok przed cyklem? Nie ciekawe wyniki badań...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 128
Przejdę do rzeczy, wczoraj odebrałem wyniki(niestety na testosteron całkowity do 6 dni roboczych muszę poczekać) badań hormonalnych robionych profilaktycznie przed cyklem, są w załączniku.

Na wyniki wątrobowe nie patrzcie hehe Moja głupota, wypiłem jednego browarka wieczorem i wyniki do kosza... Za niewiedzę się płaci
Rozmawiałem ze znajomymi z siłowni którzy przygotowują się do zawodów, jak zobaczyli ten estrogen i prolaktyne, to mi powiedzieli żebym lepiej sie odblokował, bo niedługo nie porucham
Ostatni cykl miałem w lipcu i to króciutki, 4 tygodnie, 8ml phenabolu poszło, ale bez badan i PCT (tak wiem, jestem d****em, wtedy o tym nie myślałem, ale czyż nie jest tak, że człowiek uczy się całe życie?)

I tutaj jest moje pytanie, co polecacie na odblok? Na prolaktyne i estrogen. Chciałbym zacząć cykl na phenabolu i propie, ale o tym będzie inny temat kiedy już okaże się co z tym PCT.
Nie jestem w tym temacie specjalistą, czytałem pare tematów ktoś pisał, że odblok po phenabolu i propie clomid i proviron i jak dobrze pamietam hcg?
Jeżeli dobrze rozumuje, to na estrogen proviron?

Zobaczcie chłopaki wyniki i poradźcie co robić, bo o zdrowie trzeba dbać póki jeszcze się je ma
Jeśli odbloki to jakie, ile i jak je brać!
Pozdrawiam!





Zmieniony przez - KreceGibona w dniu 2020-01-23 16:37:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16232 Napisanych postów 18145 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196811
Ale ty nie jesteś zablokowany- test, LH i FSH w normie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 128
A estrogen I prolaktyna? Lekko ponad maks ?
Ostatni cykl w lipcu, no trochę minęło...


Zmieniony przez - KreceGibona w dniu 2020-01-23 17:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Estro miałem podobne przy odrobine wyższym teście (naturalnie). Masz go na prawdę wysoko, więc i estro dość adekwatnie. Zależne też będzie jaki bf masz. Prolaktyna, to pytanie kiedy ostatnio seks uprawiałeś (z samym sobą też się liczy ;D ), bo do 3 dni będzie mocno podnosić jej wynik. Bloka żadnego nie ma.

No i właśnie nikt nie powinien odpowiadać no bo ten.. "od ankiety działu zacznij ;)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 128
Wybaczcie za brak wypełniania ankiety, jak będę robił temat o pct i jak rozpisać cykl, to wypełnie ją dokładnie bo będę miał więcej informacji o swoim Ciele po badaniach na bf, mineralizacja kosci, ile wody w organizmie itd

Miałem dużą kontuzję i szykuje się do powrotu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wynikow badan krwi, Pierwszy cykl

Następny temat

Ghrp6 vs mk677

WHEY premium