SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po cyklu Test Enan 250mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

80

Wzrost

175

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

104

Obwód uda

68

Obwód talii

84

Staż na siłowni

Trenuje bardzo długo z świadomym podejściem 10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2500-3000 kcl B180g T80 W250-320

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

To jest mój drugi cykl. Lierwsz 6 miejscy ten tak samo 6 miesięcy

Opisz swój plan treningowy

PUSH PULL LEG + spora ilość cardio/interwały

Cel cyklu

Regeneracja, samopoczucie, rzeskosc, chęć do życia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Zakończyłem jakiś miesiąc temu: jestem po 6x2500uj HCG i 10 dzień clomidu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Na oko 10-12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Brak - ektomelfik

Stan zdrowia

B. Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 90, martwy 160, przysiad 130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Cześć!

Panowie gorąca prośba o pomoc i wskazówkę!

Byłem na cyklu test enan 5/6 miesięcy 250 tygodniowo.

Aktualnie jestem odbloku:

Jestem już po
6x - 2500 HCG (po ostatnim strzale zrobiłem badania test, estro, prolaktyna wszystko +/- w połowie)

Zacząłem brać clomid jestem już na 10 dniu, ale zaczęło mnie wysyfiać na twarzy, ze twarz mam jak nastolatek, albo tarcza do lotek. Mocno czerwone zmiany skórkę i stany ropne.
Delikatnie odczuwam jaja, ale to pewnie, ze wracają do pracy nie jakoś bardzo uciążliwe.

Ale pytanie czy warto zrobić teraz na odbloku jakieś badania estro prolke sprawdzić czy jest normie?

Clomid mam z firmy BayerLab, nie mogę znaleźć o nim żadnych opinii czy jest dobrym środkiem czy jednak zmienić na coś bardziej sprawdzonego, jeśli tak prośba o wskazówkę, dzięki wielkie!

Proszę tylko o wskazówki a nie szydzenie i wyśmiewanie, wole dopytac niż sam majsterkować! Dzięki wielkie!


Zmieniony przez - awer91 w dniu 2024-01-08 17:43:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Może sypać na clo w pierwszej fazie przyjmowania. Wstaw te wyniki badań i jaki masz rozpisane to PCT swoje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Zrob badania zastosuj ai jak estro wysoko i sprawdz prolke oraz jak jedzeniowo sie prowadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94643 Napisanych postów 364615 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669595
Badania koniecznie ważna też higiena itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Jeśli chodzi o higienie jest nieskazitelna. Zawsze po treningu prysznic, w ciągu dnia przemywam twarz. Jeśli chodzi o diete to jem czysto, gotuje sam w domu, 90% czysta micha to z czystym sumieniem mogę powiedzieć. Bazuje na podstawowych produktach bez wydziwnień. Nigdy z trądzikiem nie miałem problemu.

Ogólnie to byłem przez 4 miesiące na Test z Androchemu i nic się nie działo, wziąłem z BaryernLab i tak jak mnie wysyfiło to masakra. Najprawdopodbnie na ten olej byłem uczulony, albo źle na mnie działał i niestety skutki takie a nie inne. I teraz mam Clomid też z BayernLab i nie wiem czy może też być to od niego, bo słaby Lab. W każdym bądź razie, człowiek na błędach się uczy, szkoda akurat, że zdrowiem czy wyglądem przypłaca, ale trudno trzeba już to przecipieć i świadomie do tego podejdę w przyszłości.

PCT

4 dni po ostatni strzale TESTA poszło:

6x 2500uj HCG co 3 dni.
Po 3 dniach od HCG Clomid 1tabs 50g codziennie.

Dzisiaj poszedłem z rana zrobić badania (estradiol i prolaktyne) wyniki będą wieczorem pewnie.

I pytanie mam jeśli wyjdą podwyższone wyniki czy zarzucić 1/2 - 1 tabs Symexu i Dostinexu w razie czego? (apteczne produkty mam jak coś)

Dzięki wielkie za wskazówki!


EDIT: Tu jeszcze dodam, że z supli leci CYNK Zincas 27g + NAC na oczyszczenie wątroby + (omega, d3, vit C, Magnez)


Zmieniony przez - awer91 w dniu 2024-01-10 12:16:14

Zmieniony przez - awer91 w dniu 2024-01-10 12:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94643 Napisanych postów 364615 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669595
Nie ma co gdybać tylko trzeba poczekać na badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Cześć raz jeszcze :) Dostałem wyniki badań przed chwilą i wyglądają następująco:

Estradiol wynik 116 (41,4-159) w NORMIE
Prolaktyna wynik 144 (98-456) w NORMIE


Czy te wypryski mogą być od słabej jakości Clomidu? Z tego samego Labu po Tescie mocno mnie wysyfiło. (Bayer Labs)

Jestem na 12 dniu brania 1 tabletki 50g. Do końca zostało mi 18 dni. Jak coś to mogę zamówić coś bardziej sprawdzonego i polecanego jak macie jakąś sugestie.

Dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Może być kiedyś od metki biosiry syfilo i PRL troszkę nisko jak mam to trochę i pryszczy wyskakuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc blok na cyklu pobyt w szpitalu pilne !!!

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium