SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok czy mostek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

71

Wzrost

178

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

101

Obwód uda

52

Obwód talii

72

Staż na siłowni

5lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko: 200g węglowodany: 300 tłuszcz:140 [Nie zalewa Mnie, lubię tłuszcze :P]

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 Który ciągnę aktualnie

Opisz swój plan treningowy

Masówka [Siłownia]

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10-12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik / Mezomorfik takie pół na pół (Raczej szybko chudłem przed cyklem na którym aktualnie jestem, teraz raczej moja przemiana materi jakoś zwolniła).

Stan zdrowia

Idealny

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie łysieje, Owłosienia na ciele bardzo mało

PPM (podstawowa przemiana materii)

Była bardzo szybka teraz jest z 2 razy wolniejsza

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata:150 martwy ciąg:120 przysiad:100
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Siemanko,

Tak tak wygraliście panowie, miałem lecieć Cypka rok ale 18 listopada wypada 18tydzień na nim i już nie czuję się tak wyśmienicie jak na początku, jestem już zmęczony doszło gino zarzuciłem Tamoxifen na noc pierwszy dzień 40mg teraz daje po 20mg przed snem i jest okej, zostały mi 3 strzały 4,11 i 18stego do końca cyklu, teraz pytanie czy odblok czy zrobić mostek (Tylko musieli byście mi napisać jak bo nie wiem) Odblok mam w planach taki :

10 dni po ostatnim teściu HCG po 2500j x4 co 3dni
3 dni po ostatnim HCG Clamid pierwsze 4 dni po 100mg następnie po 50mg do końca (24tab Clamidu)
Po Clamidzie pociągnąć jeszcze Tamoxifen tydzień po pół tabletki (10mg dziennie)

Na mostku mi zależy ponieważ chciałem zbudować jeszcze 10/15kg, a po odbloku z tego co słyszałem OFF powinien trwać minimalnie 3mieś.
Oczywiście zdam się tutaj na Ekspertów, co doradzicie tak zrobię, był to mój pierwszy cykl Waga przed:54 waga po 71, weszło dokładnie 17kilo tak więc jestem zadowolony, ale chciałem zrobić mostek i wskoczyć na jakiś mix testa + mete, co sądzicie, co powinienem zrobić ? Zdaje się na was pozdro :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl propionat + boldenon

Następny temat

Mega ciezki przypadek marynarza... cypionat

WHEY premium