SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok a lekarz sportowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94788 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670107
skoro wszyscy zawodowcy mają opieke lekarską i walą cykle i do nich odblok to jeden konował z Wrocka mnie nie przekona.Poleć pół roku na dużych dawkach testo potem to odstaw bez odbloku to pogadamy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dr ernest jest deczko bez pojecia chyba, bo nawet przeprowadzano badania skutecznosci terapii z hcg/bez hcg na zawodnikach zablokowanych przez saa (czytalem nie pamietam gdzie, nei przytocze linka).

chyba, ze dr ernest preferuje opcje - pct zbedne, bo nigdy nie schodzisz. masz tu recepte

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a tam test, polec deke i nie odblokuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"pct zbedne, bo nigdy nie schodzisz. masz tu recepte "

Chudzinie sie po nocach takie koszmary snia, ze wszedzie sa tacy lekarze, a on biedny nie moze takiego znalesc

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Po prostu stary pierdziel, ktory pamieta klasyczne cykle na mecie i tesciu, po ktorych schodzilo sie taperem, a pojecie odbloku bylo wszystkim obce.
Wielu jest takich niereformowalnych zgredow, nie tylko w dziedzinie dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie jest stary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To moze old school, nie wiem - po prostu pachnie mi to koncepcja cyklow z lat 80-tych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1827
flex1976;to pytanie do ciebie.z jakim poziomem testosteronu u ciebie w końcu zkończyło się po tej przygodzie z m1t. już po tych wizytach u androloga,po tych odblokach itd.jaki ostatecznie miałeś poziom test.interesuje mnie to bo ja również nieświadomie brałem ten środek,a mianowićie brałem TABA,a w nim podobno właśnie taki dodawli "gratis".mnie zblokowało po tym gównie dosyć mocno,męczyłem się totalnie i przeszedłem podobną drogę do twojej(wizyty u androloga itd.)w dodatku nie wiedziałem kompletnie że tam takie są "gratisy",więc nie zrobiłem żadnego odbloku.pozatym jesteśmy w tym samym wieku,więc chcę poruwnać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1827
dodam że jakiś czas po odstawieniu m1t,miałeś prawie identyczny poziom testosteronu.ty miałeś 298ng/ml ,a ja w podobnym odstepie od zakończenia cyklu miałem 283ng/ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Lekarz sportowy,niekoniecznie musi się znać na wspomaganiu farmakologicznym.Jego opinia odnośnie odbloku,świadczy o tym najlepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia a poziom tkanki tłuszczowej

Następny temat

konczy sie gen-far

WHEY premium