SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Witam, jechalem mixa 1-9, 7-12 meta, clomid jesli wezme 2 tabletki po 20 godzinach od ostatniej tab. mety to nie dalem bardzo dupy ?? Wogole nie czuje sie zblokowany po cyklach a nawet lepiej, bo libido wracilo momentalnie do normy jak odstawilem testa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Ludzie pomozcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Jedz jedną tabletkę co 2 dni.
Akurat 10 tab ci wyjdzie.

Jak się dobrze czujesz nie ma co blokować org. clomidem.
Łagodne dawki nie zaszkodzą

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Mam 24 tab. libido na tesciu mam niskie a jak go odstawie po paru dniach jest ok. Sam nie wiem co robic, chodzi mi tez o spadki gdybym wziol 24 tab. to zminimalizowal bym je bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrob normalny odblok. Bcaa kreatyne masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Jade tak: 2 dni 2 tab. i reszte 1 tab wyjdzie 23 tab. razem 21 dni dobrze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze. Tylko sam odblok nie pomoze na spadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Odblok jade jak mowilem. Zastanawiam sie jak zobaczyc czy jestem zblokowany i czy nawet jak nie jestem to byl sens robic ten odblok chocby z 24 tab.?

Na cyklu mix balkana:
-libido przed cyklem wszystko ok na cyklu slabe po cyklu odrazu libido wraca do normy
-zadnego powera, lepszego samopoczucia, lepszej regeneracji nie odczulem (podwyzszona prolaktyna, estro na cyklu?)
-jajka sie moze troche zmniejszyly

Morda spuchla, pare kg przyszlo wiec cos dzialalo w strone masy i sily ale nie opisanych wlasciwosci wyzej wiec skoro to nie dzialalo to i czuje ze mnie nie zblokowalo nawet skoro libido odwrotnie mam i chyba jedyny na tym forum pytam o takie rzeczy i nikt nie moze mi na nia odpowiedziec w innym moim poscie rowniez.

Nie macie na to rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Stary ja narazie wbiłem 3 strzały tescia co 4 dni po 250 mg Aburaihana i libido tez jakby mniejsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
libido mniejsze po teściu ???

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zrób odblok teraz nie czujesz się zblokowany ale za 2 tyg możesz juz być

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl omka i boldek

Następny temat

Odblok po cypio z winem

WHEY premium