SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 69
Witam mam 20ml testosteronu enatan co tydzień 250mg teraz jestem po 2 strzale mam clomid tamoxifen i hcg 5000 mam pytanie jak brać.Wzrost:
176 cm
Waga:
94 kg
Współczynnik BF:
22%
Obwód bicepsa:
43 cm
Obwód łydki:
40 cm
Obwód klatki piersiowej:
123 cm
Obwód przedramienia:
33 cm
Obwód bioder:
97 cm
Obwód uda:
60 cm
Obwód w pasie:
95 cm Wyciskanie na ławce:
160 kg
Martwy ciąg:
150 kg
Wyciskanie na barki:
180 kg
Podciągnięcia:
15
Przysiad:
100 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40094
Jakieś badania przed cyklem robiłeś?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 69
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40094
To będzie wróżenie z fusów czy udał się odblok czy nie jak nie masz parametrów wyjściowych które miałeś przed cyklem.

Cykl będzie trwał 20tygodni tak? Czy będziesz podbijał dawkę?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 69
Tak podbije żeby się zmieścić w 16 tygodni mam clomid tamoxifen.I mam pytanie ile potrzebuje hcg pregnyl 5000 i jak stosować.Bład że nie zrobiłem badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 69
Ewentualnie co byś poradził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40094
1. Zwiększ częstotliwość iniekcji, rozbij dawkę na e3d najlepiej. Po miesiącu badania estro i jeśli będzie potrzeba to ogarnij exe to trzymania go w górnych widełkach.
2. Przed odblokiem badania estro + prolka, jeśli wyniki będą ok 3-7dni po ostatnim strzale leci hcg, 10-15tys ui rozbij na dawkę 1333uu-2500ui e3d. (W zależności czy hcg apteka czy under. Po hcg idziesz na badania i badamy estro, test całkowity i prolke. Jak estro i prolka w normie, test powyższej połowy widełek a najlepiej górne granicę to zaczynasz clomid 1tabs (50mg) dziennie przez 30dni, pozniej badania test, estro, lh i fsh. I tutaj szklana kula bo nie wiemy jakie miałeś normy tych hormonów przed bomba. Trzeba mieć nadzieję że się uda ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
Zrób badania koniecznie ,strzał w kolano już na start

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 69
Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Exemestane

Następny temat

Testosteron suplementacja

WHEY premium