SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki + BF

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1958
Cześć aktualnie jestem na redukcji i zastanawiam się ile mogę mieć BF aktualnie? Jak sprawdziłem na stronie internetowej używając tego przyrządu do BF to pokazuje mi że 11, za to waga pokazuje 20 a przy ocenie wzrokowej ze zdjęć go gdzieś koło 14 :⁠,⁠-⁠) ogólnie to trenuje kalistenike z ciężarami.

Wymiary

Szyja : 39
Klata : 102
Biceps: 37-38
Talia: 82
Brzuch: 87
Biodra: 97
Udo: 58
Łydka: 38
Waga: 79/78
Wzrost: 178

Ogólnie to chciałabym zejść z wagą do września do 75 ale idzie to dosyć powoli ale myślę że wtedy będzie fajna baza do masy

</a>
</a>
</a>
</a>


niestety nogami się nie pochwale bo ćwiczę w domu i największe nie są ale od sylwetki nie odstają :P jak na razie to właśnie dość często łapie ich kontuzję ale przez ten okres masy zamierzam się za nie wziąć konkretnie!


Zmieniony przez - Grzybu77 w dniu 2023-07-04 17:50:50

Zmieniony przez - Grzybu77 w dniu 2023-07-04 17:53:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Super masz górę szerokie bary i ten najszerszy rzuca się w oczy co do nóg to nie ma co się czepiać bo sam zdiagnozowałeś problem i ich trening w warunkach domowych ma spore ograniczenia zwłaszcza jak jest problem że boli a każde ćwiczenie do którego masz dostęp ma ten wymóg stabilizacji co jeszcze utrudnia sprawę.
Tu dużo by pomogły maszyny i izolacja tych odcinków które robią problem by je wzmocnić zanim zaczniesz katować trudniejsze ćwiczenia ale o to nie pytałeś więc nie nudzę.
Też by stawiał na to 11/14%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1958
Właśnie się zastanawiam bo bedę ćwiczył push/pull/legs prawdopodobnie i nie wiem czy nóg wtedy nie będę robił na siłowni ale to się jeszcze zastanowie :P A tak z ciekawości jeżeli bym chciał wystartować w zawodach to dużo jeszcze muszę poprawić/zmienić? wiadomo że bf jeszcze dużo w dół ale tak z ciekawośći pytam. Właśnie ja aktualnie robię pistol squat + bieganie + nordic curls negative ale to i tak mało :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20858
Nie wiem czy chodzi ci o federacje naturalne, bo to takiej co najwyżej byś się nadawał.Ale baza jest, proporcje są ok, jedynie docinka i nogi podbudować :)
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1958
No ja właśnie się całkiem na tym nie znam a kiedyś się zastanawiałem nad takim startem dla siebie tak żeby się sprawdzić po prostu. Co do sylwetki to wydaje mi się że teraz po tej masie i potem po konkretnej redukcji będzie sylwetka dużo lepsza! Ale to się okaże dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Ogulnie to nie interesuje się kulturystyką ale była jedna dewizja gdzie na scenę wychodzą w szortach może to by ci pomogło skoro na razie nogi odstają a i tak ich nie będą oceniać.
Sorry ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć jaka była nazwa
Ok mam! LoL męska sylwetka


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2023-07-04 22:26:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1958
Dzięki! Pytam z ciekawości bo ja to się w ogóle nie znam na tych wszystkich federacjach czy jak to się tam nazywa xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20858
Po to jest forum, żeby się pytać i dowiadywać ;)
1

Siła ponad wszystko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, masa ? 182cm 77kg

Następny temat

Redukcja BF co dalej

WHEY premium