SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie SpiderMana

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*** van.dal ty lizo-dupie,jak mozna sie tak posdlizywac zasrancu jeden,nie potrafisz sie przyznac do błedu,wiec lizesz cichemu dupeka,jak tak mozna,nie wyszlo ci z podszyciem sie pod kogos innego i teraz aby cie nie zjechali,gadasz ze wszystkimi z przesadnym szacunkiem,stary jestes ciota,ojoojojoj,nie martw sie bo tutaj prawie sami tacy siedzą hihhihi

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Van.Dal troszeczkę się na tobie zawiodłem, po pierwsze:
-Nie uwzględniłeś mojej osoby jako inteligentnego członka mafii sfd
Po drugie:
-Uważam że obrażanie ludzi za to że zwracają ci uwagę na twoje dziwne zagrywki z podszywaniem się pod innych jest wyjątkowo nie na miejscu
Po trzecie:
-Uważam że proszenie ludzi o podanie ich IQ jako miary ich inteligencji i wartościowości jako myślącego człowieka jest tak jak stwierdziłem wyżej: "nie na miejscu"
Po czwarte:
-Zastanów się zanim następnym razem będziesz chciał kogoś oszukać, jak widzisz dobrego zdania tym sobie nie wyrobisz, czyba że nie zależy ci na forum...
Po piąte:
-Kończę bo muszę do łazienki...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
Ty palancie nad Kruszkiem jestem brakującym ogniwem w teorii ewolucji Darwina
Kruszek:Jakby ktoś był na tyle bystry i wiedział co się dzieje na forum to zwęszyłby sprawe na początku i nie byłoby takiego pardonu w tej sprawie
To po pierwsze a po drugie nie chodzi mi o to żeby się usprawiedliwiać w jakiś sposób bo nie o to chodzi(i nie ma takiego powodu).Hyhy ale niektórzy są żałośni widział ktoś w ogóle żeby napisane było że to moje foty?A po trzecie samo to że napisałem że moja fotka z nad nicka to moja twarz(hyhy co jest oczywiście głupotą bo po co maskowałbym twarz na zdjęciu i dawał zdjęcie do profilu)Poprostu niektórzy nie zaliczyli testu na spostrzegawczość a ci co sądzą żeteraz się bronie są poprostu***********no comments Hyhy ludzie ale afera ale afera....Nastepnym razem będę wiedział że nie znacie się na żartach.A na forum mi zależy tym bardziej że jestem modemowcem.A nie ukrywam że celem było nałapanie kilku sogówZachłanni okrutni .....Pozdro

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
pajac wapon ma sporo racji

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Van.dal pamiętaj że nazwa tego działu wszystkim zasugerowałaże na tym zdjęciu jesteś ty a nie Tobey z filmu który ja także widziałem ale dopiero gdy ktoś mi zwrócił uwagę że są to kadry z filmu przypomniałem sobie że już to widziałem, całą sprawę sprowokowałeś ty i musisz teraz pogodzić się z tym że przyjdzie ci płaciś za to konsekwencje jaką będzie czytanie obraźliwych w stosunku do ciebie postów, wiedz tylko że ja nie chce żebyś odnosił wrażenie że cie atakuje, chcę tylko żebyś wiedział że to co zrobiłeś było troszeczke nie na miejscu Pozdro

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094


----------------------------
Pozdrawiam <==Dezir==> http://PumpingIron.w.interia.pl 

Zapraszamy do działu-https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=120&forum_title=Nasze hobby 
^^^Ostatnio sporo zmian więc sprawdż co sie dzieje ^^^

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52979 
^^^<--Spis uzytkowników SFD- dopisz sie, jeśli jesteś zarejestrowany-->^^

-==PINGwin pOWERed==-

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
mf pewnie chodzi ci o to że napisał że na forum siędzą prawie same cioty.Sporo racji tak bo ja się do nich nie zaliczam.Kruszek ....Hyhy

"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".
Pozdrawiam!! Van.dal

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
no wlasnie lepon, narazie to na dosc powazna ciote to wyszedles Ty, moj przyjacielu;
american history x(po polsku rzecz jasna wiezien nienawisc)widzialem i tez mi sie bardzo podobal i dlatego chcialem zobaczyc tez fanatyka, bo lubie takie klimaty;

LUDZIE, czy w doprawdey nie rozumiecie, ze Van Dal to zrobil, zeby dostac tyklo kilka sogow(szkoda, ze juz napisales, bo chialem to poruszczyc wczesniej, ale jestem zapracowany bardzo mocno ostanio)!Nie wierze w to, aby koles byl tak GLUPI, zeby dawac zdjecia z filmy, ktory pewnie 50% forum widziala...no chyba powinniescie sie zastanowi, jakby chcial sciemniac, to zrobil by taki*****owy nr jak lepon, a jedynym celem zamieszczenia tych klatek bylo powiekszenie sobie jedeynie dorobku sogow, dla tych, ktorzy mogli by zinterpretowac ten post jako prezentujacy jesgo osobe. Sam van.dal wyraznie staral sie unikac jakich kolwiek stwierdzen jakoby to on byl na zdjeciu(tylko troche glupio wyszlo z ta twarza), ale doprawdy mozna to interpretowac, tez tak jakoby to nie jego wizerunek byl nad nickiem. Jak ktos nie wie, to niech WROCI do poczatku i przeczyta jego poczatkowe wypodwiedzi, to sie skuma. To ze w tym dziale daje sie przede wszystkim wlasne zdjecia spowodowalo tylko to, ze ulegliscie AUTOSUGESTII i niczemu wiecej, sami wymysleliscie sobie, ze to on jest na zdjeciu. A dzial w koncu ze zdjeciami, moze nie jego, ale w tym dziale ocenia sie tez sylwetki, rownie dobrze mozna powiedziec, ze skoro w treningu sa pytania o odzywianie, to tu sie pojawilo o sylwetke jakiegos tam podrzedengo aktora. Sposob na zdobycie SOGow moze bardziej kontrowersyjny niz sogarnie, ktore swego czsasu byly, ale jakis tam sposob jest. TYLE.

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
ja zapytam tylko o jedno.... czy temat zostal zmieniony czy byl taki na samym poczatku.. bo jezeli zalozyles posta z tematem ocencie spidermana... to w sumie nie ma co sie pluc

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
temat był zmieniony.

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lato 1997 - wyjazd rowerowy

Następny temat

Teraz wyjazd z 1996 roku na rowerze :)

WHEY premium