SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obwód łydki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
o, to ona może wrzucać fotke

wy już tych włochatych gir nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


Witam !
Ja jako zalozyciel tego tematu postanowilem wrzucic swoje fotki moich lydek ( jak wspominalem na poczatku łudki mam troszke tłuste ale pracuje nad tym ... (fotki robione w czasie zamiatania korytarza)

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


Swiat nalerzy do odwaznych....

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Jeden porządny ogolił nogi przed sesją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Sogi dla odwaznych rozdaje..

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Przy takiej ilości fatu na łydkach to nie masz co mierzyć. Obwód łydki zazwyczaj jest równy bicepsowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Ode mnie już poszły dla odważnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
HE_MEN niepowiedzial bym ze obwód ludki jest zazwyczj równy bickowi. Moj kumpel ma malego bica a za***i**a lydke... wiekrza od bica.. Moze i masz racje, ze niemam co mierzyc przy takiej ilosci fatu.. ale co ja mam do stracenia?? Przynajmniej temat sie rozwija i moze byc ciekawy.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
MattKK dzieki za soga.
Odbijam oczywiscie:D
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Obwód łydki zazwyczaj jest równy bicepsowi.

A niby skąd taka zależność?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika nawjażniejsza

Następny temat

Pudzian Terminator....

WHEY premium