SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obniżka cen Olimpa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2580
Piter weź po uwagę, że gro ludzi boi się kupować z neta (o kamieniach, dziwnych datach, itp. każdy słyszał...) ale obniżka to OBNIŻKA i dosięgnie wszystkich tych kupujących w necie i tych lubiących pogaworzyć podczas zakupów w swoim ulubionym sklepie stacjonarnym ja tam się podniecam pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Zgadza sie fitshop .obnizka to obnizka.Nie kazdy chce lub lubi kupować w necie.Dla mnie bomba że jest taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Koledzy w internecie są pewnie jeszcze stare ceny... Ja też wolę iść do sklepu tam zawsze ktoś doradzi jeżeli mamy problem z doborem suplementacji. Najwazniejsze jest to, że po znacznych podwyżkach produktów amerykanskich, ktore według mnie sa przereklamowane OLIMP pomyślał o nas i znacznie obniżył ceny:) To się chwali i to bardzo tymbardziej, że ich produkty są bardzo dobre jakości a teraz jeszcze w bezkonkurencyjnych cenach:) Tak wiec Panowie z OLIMPA 3majcie tak dalej;) A co do podniecania to ja się podnieciłem i to bardzo:D Teraz po obniżce bedę mogł sobie pozwolić na pełniejszą suplementację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Panowie może i macie rację

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2009-01-18 14:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
do sklepu tam zawsze ktoś doradzi jeżeli mamy problem z doborem suplementacji. różnie bywa lepij poradzić na SFD

zawsze za OLIMPem byłem

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Fajnie, że obniżyli. Niestety u mnie wiele to nie zmienia bo nie przepadam za ich smakami. Szczególnie, że PRO Blend po 45 zł za 900g chodzi.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-01-18 14:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375
ja z jednej strony tak bardzo sie nie ciesze, a to dlatego za tydzien temu wydalem ponad 700pln na odżywki i suple i to właśnie olimp-a, pewnie gdybym troche poczekal to zaplacilbym o wiele mniej, ahhh...moze nastepnym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Trzeba przyznać zaj....isty ruch.
Sprawdziłem ceny:

System Protein 80 3200g.:
allegro - 224-240pln + przesyłka
w sklepie OLIMP - 209,90pln
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr2&id_pr=8&alf=S&str=2&sh=1&ids=1

i tak samo na pozostałych!

no a HMBolon np 360 caps?!:
allegro - 140pln + przes.
w sklepie OLIMP - 109,00pln
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr2&id_pr=153&alf=H&str=2&sh=1&ids=5

TO JUŻ MASSACRA.




Zmieniony przez - joyride w dniu 2009-01-18 23:41:47

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
tomekb3 jesteśmy w takiej samej sytuacji bo ja też kilka dni temu wydałem pół wypłaty na suple po starych cenach. Trudno się mówi.. Ważne jest to, że od teraz będziemy już płacić znacznie mniej:D Co do smaków to dla mnie są OK. Nie są po prostu ''przesłodzone"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2580
nawet nie że "przesłodzone" one są po prostu za***iste teraz! na forum nutrifarmu już ktoś kiedyś podnosił taki głos, że nagle zaczeły wychodzić tak wyczesane smaki, że orororo!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do cyklu na Shock + Storm + Gain Fast 3100?

Następny temat

Pytanie o CP

WHEY premium