SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OWIJKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 123096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
1) usztywniają nadgarstek zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji
2) pochłaniają pot
3) wyglądają hooligańsko

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
1) i usztywniają jeszcze kciuk,
2) a hooligańsko wyglądają jak są owijane piąstki

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Prócz nadgarstków chronią jeszcze kostki, chociaż faktycznie główną zaletą jest hooligański wygląd

http://pl.



to jest dosyć ciekawy sposób na wiązanie owijek, przyznam że nie przeczytałem całego tematu, możliwe więc że został już gdzieś zamieszczony. Ekstremalny sposób na ochronę kostek

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
troche to skomplikowane ale jakoś mi wyszło xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
mam wlasnie pytanie ;D czy zdarzylo sie kiedys komus aby wybil kciuk podczas uderzenia i czy raczej sie to rzadko zdarza :P? ja wlasnie stosyje wiazanie jakie jest zamieszczone na filmie wyzej jednak dla wlasnej wygody przy jakim kolwiek wiazaniu omijam kciuk :) czy lepiej tego nie robić i też wiązać??

Zmieniony przez - goldi321 w dniu 2009-09-06 13:45:35

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja zazwyczaj też wiąże bez kciuka, a zdarzyło mi sie go wybić i gdy był owiązany, i gdy nie był owiązany (inna sprawa, że mnie niewiele trzeba, żeby wybić kciuka )
od kontuzji może Cie uchronić tylko poprawne wykonywanie techniki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dla chcącego nic trudnego Owijki nie czynią dłoni niezniszczalnej

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
ok xD wielkie dzieki ;p wiem ze nie czynia jej niezniszczalnej :PP

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
Lady,no kciuk mozna bardzo latwo wybic i rzeczyiscie tylko technika cie przed tym uchroni
a co do wiazania taśm to sa rozne technki, ja tez stosuje przeplatanie, ale oprocz wiazania patcow od wewnetzej czesci, czemu? a temu zeby paluchy swobodnie chodzily i latwo do rekawic mozna bylo wlozyc. niezapomnijcie tez panowie o prawidlowym naciagnieciu taśm, za lekko- beda spadac, za mozno- lapsko bedzie bolec,dretwiec i puchac

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
mam problem z lewa glownie , przy waleniu w worek sierpow glownie nadgarstek mnie nawala bo sie wygina . jak poprawic technike zeby mniej sie wyginal ? czy sa jakies cwiczenia na wzmocnienie nadgarstka czy cos? jestem poczatkujacy w boksie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osetia: Terroryści w szkole -

Następny temat

Boks dla poczatkujacych

forma lato