SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTATECZNY CYKL M1T...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
a kajakiem? Gdybys juz teraz wyplynal, to zdarzylbys jeszcze zrobic cykl na jesien

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to nie suplemet , a mocne g**** ze sporymi skutkami ubocznymi.
Kup , Liver-X jest to imoho na nejlepsza protekcja dla twojej wątroby.
Pamietaj , tez o tym , że na cyklonie skacze cisnienie dobrze miec pod ręką Prestarium. Do cyklona dobrze by było kupić jakiś 4ad - prekursory teścia.

I M1t możesz kupić od czarnego suple.fc.pl wcześniej "www"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
pkp dojezdza do Pacanowa to dojedzie tez do stanow

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
Polskie
Koleje
Potrafią

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Ja mam M-1-T i chętnie odsprzedam. Sprowadzam odżywki ze Stanów, a potem wstawiam do sklepu do mojego kolegi i dzielimy się zyskiem. M-1-T Sci-Teca sprowadziłem dla siebie przy okazji jednej z dostaw, ale poczytałem o tym i stwierdzam, że to za silne jak dla mnie - brałem co prawda już Animal Staka, którego też swoją drogą mam sprowadzonego, ale M-1-T to większy siekacz - przyrosty są o niebo lepsze i siła idzie zdecydowanie bardziej, ale są i skutki uboczne - dla mnie najgorsza jest ta zamułka, która występuje w czasie brania M-1-T -nic się nie chce - dlatego ja rezygnuję, jakby ktoś był chętny to zapraszam...

***** I co ja mam z tym M-1-T Sci-Teca zrobić? Sprowadziłem, a go nie chcę jednak brać... *****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja tam zmulki nie mialem...nie rpzesadzajcie...to tak jak z clenem ze ***ie samopoczucie,czlowiek ospaly itd...tez nie kazdy tak ma

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Pomyłka - to jest jednak M-1-T firmy Gaspari Nutrition. Powinno być u mnie w najbliższych dniach, bo Amerykanka, z którą robię "interesy" wysłała to parę dni temu. W opakowaniu jest 90 kapsułek - co starcza na 2 lub 3 kuracje w zależności od tego czy chce się zrobić 14- czy 21-dniowe. Razem z kosztami Western Union i przesyłką wyszło mi 230zł i tyle za to chcę, bo i tak do sklepu to nie pójdzie, a sam tego brał nie będę. Może być tylko jeden problem - Amerykanka, która mi to wysyłała powiedziała, że być może będzie musiała przepakować to do innego pojemnika, żeby przeszło przez granicę, ale i tak etykietę kazałem jej przesłać, więc tylko będzie w innym opakowaniu, a jeśli nie przepakowała, to będzie jak ze sklepu w Stanach. Więc dam jeszcze znać jak jest jak tylko do mnie przyjdzie paczka...
Mam też jeszcze Animal Staki jakby ktoś chciał i lecą też do mnie dobre witaminy Pinnacle Energie High Multivites.

***** I co ja mam z tym M-1-T Sci-Teca zrobić? Sprowadziłem, a go nie chcę jednak brać... *****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
nieładnie takie ogloszenia dawac
poza tym watpie zeby ktos koopil 90caps m1t za 230pln
chyba ze to 10mg ale i tak malo prawdopodobne

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
antiCastro odezwij się do mnie to powiem ci gdzie możesz dostać m1t.

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Wlasnie cos te m1t drogo masz...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA+META cykl

Następny temat

Odblokowanie

WHEY premium