SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Massacra Episode 3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53592
Derris
No skład jest ujowy jak 150 ale opinie zbiera bardzo pochlebne, trzeba stestować...


Gdzie te opinie? W ich dziale komercyjnym?? A widziałeś tam kiedyś jakieś opinie niepochlebne?
Produkt będzie tak samo "dobry" jak 3 pozostałe ich przedtreningówki.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
djfafa
Derris
No skład jest ujowy jak 150 ale opinie zbiera bardzo pochlebne, trzeba stestować...


Gdzie te opinie? W ich dziale komercyjnym?? A widziałeś tam kiedyś jakieś opinie niepochlebne?



jak ktos sie wykaze refleksem to zobaczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Firma nastawiona na zysk (zresztą jak każda), ale niektóre firmy potrafią wrzucić petardę, która faktycznie działa. Jak czytam opisy wszystkich przedtreningówek Olimpa, czy to Redweiler, Soul cośtam, czy te ich stacki massacratory to etykietą biją na głowe zagraniczne cukierki, a w rzeczywistosci wiemy jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
"Czerwona wioska" taka zła nie była

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie próbowałem wściekłego pieska, ale zawsze jak czytam etykietę Olimpu to mam wrażenie, że ich skład jest przełomowy, warty nagrody Nobla, ale tam podstawy w śmiesznych dawkach...

I odwieczny SYNERGIZM, że nic nie znaczy, że mało, ale w połączeniu to je panie istny kosmos.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-12-19 12:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak maska bedzie gratis to na pewno kupię

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53592
Skeba
Nie próbowałem wściekłego pieska, ale zawsze jak czytam etykietę Olimpu to mam wrażenie, że ich skład jest przełomowy, warty nagrody Nobla, ale tam podstawy w śmiesznych dawkach...

I odwieczny SYNERGIZM, że nic nie znaczy, że mało, ale w połączeniu to je panie istny kosmos.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-12-19 12:59:01


Ja za pytanie o ten synergizm i badania naukowe potwierdzające działanie homeopatycznych dawek składników zawartych w ich produktach otrzymałem bana w dziale a powód: "Krucjata antyolimpowska"
Tak więc firma cofnęła się do średniowiecza gdzie za krzewienie nauki palono na stosie No ale wtedy wiara czyniła cuda dokładnie jak obecnie działanie ich produktów

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Trzymajmy się tematyki, czyli tego nowego tworu. Polityka ich jest powszechnie znana.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Właściciel siłowni (chcący bądź niechcący), jak są jakies twory olimpa to ma je u siebie, więc na dniach będę pytał o jakąś próbkę czy coś to dam znać pierwsze wrażenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bialko - problem.

Następny temat

Yoha

WHEY premium