SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Kreatyna Mega Caps 1250

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240


Witam. Szukałem, szukałem i nieznalazłem precyzyjnej odpoweidzi. Mój staż treningów to 6 miesięcy. Zamówiłem kreatynę MEGA CAPS 1250. Chciał bym się dowiedzieć jak mam ją stosować. Bedzie to mój pierwszy cykl kreatynowy. Na stronie producenta jest napisane, że 4 kapsułki po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy. Inni mówią że 2 kapsułki rano na czco i 2 po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy. Też słyszałem, że najlepiej brać 8 kapsułek dziennie, 4 rano i 4 po treningu. Jak będzie najlepiej? Ja sobie wymyśliłem ze np. w dzień treningowy brał bym 4 kapsułki rano i 4 po treningu, a w nietreningowy 2 rano i 2 o podobnej porze jak trening. Tym sposobem bym brał 40 kapsułek tygodniowo i wyjdzie mi z 300 kapsułek cykl 7,5 tygodnia. Co wy na to. Proszę o wypowiedzi osoby mające jakieś informacje na ten tamat. Pozdrawiam






Zmieniony przez - zioek w dniu 2008-01-03 21:05:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierz 2 x po 4 kaps.
najlepiej tak samo w każdy dzień- np.
rano i po trenngu
i rano i wieczorem.
lub druga -ekonomiczniejsza- ewentualność
to w dni treningowe - jw
a w nietren. tylko rano 4 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
odpowiednie dawkowanie to 4 na czczo i 4 po treningu
a w dni nie treningowe 4 na czczo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Ale teraz mi wytłumaczcie co to znaczy na czczo. Jeżeli rano wstaje do szkoły powiedzmy o 7 i odrazu zjem te kapsułki i np. za 30 min zjem śniadanie to bedzie na czczo ? Czy muszę dłużej się powstrzymać od jedzenia żeby było kompletnie na czczo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
30min starczy przerwy - naczczo na pusty zoladek

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
30 minut przed posiłkiem, a możesz i 5 minut przed posiłkiem.
1

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Czyli tak w dni treningowe 4 tabletki na czczo i 4 po treningu, w dzień nie treningowy tylko 4 tabletki czczo. Co jeszcze możecie mi doradzić? Słyszałem, że dobrze jest pić duże ilości wody dla lepszego efektu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja tam czy jestem na kreatynie czy nie to piję ok 5 litrów wody dziennie (jakoś się wtedy lepiej czuje ).
Moje rady: trzymaj dietę, dobrze trenuj i pamietaj o śnie. Będzie dobrze.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Ja np. niepije dużo wody, tylko wtedy gdy potrzebuje np. po posiłku czy poprostu jak przysuszy w japie. Ale na cyklu jaka powinna być taka mini dawka wody którą powinienłem spożywać? 2 litry? 3?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Conajmniej 3 litry.
PS: Zdarza się, że 2 litry to ja przez trening wypiję

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Bo kupiłem 2 puszki tej kreatyny po 300caps. I jak zrobie jeden cykl co bedzie trwał 7,5 tygodnia (4 na czczo, 4 po treningu i w dni nietreningowe 4 na czczo), to jaką musze przerwe zrobić pomiędzy cyklem? 4 tygodnie starczy? i czy w 2 cyklu taką samą ilość kreatyny stosować czy zwiększyć dawke??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie suplementy w SW??

Następny temat

XPAND GRAPE

WHEY premium