SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O.M.A

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
niema go na forum ale chodzi mi o ten suplement czy ktoś wgl brał go , jak wrażenia itp. spróbowałbym ponieważ mam podwyższone wątrobowe a to zawiera etracen więc wspomaga wątrobe , brał ktoś?? jak oceniacie??

Jak nie możesz to jeszcze więcej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już sama nazwa O.M.A wskazuje, że jest to produkt, który bardziej nazwą chce przykuć uwagę, niż składem. Zwykłe ziółka, które nie mają udowodnionego działania. Weźmiesz, wyrzucisz hajs i tyle z efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
byl chyba w dziale testy test calego zestwu przez modow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Były testy tutaj i na innych forach. Ch**a działa! A na wątrobe kup sobie Esseliv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
sądząc po firmie mogą lecieć w kulki ;d

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jaki w ogole masz cel?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
teraz głownie masa, już w nią weszłem 7kg przybrałem , dieta jest ale głownie mi o tą wątrobe chodziło bo słabo białko może przyswajać i chciałem spróbować tego supla ale jak kolega wyżej może ten esseliv spróbuje

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL co ty bredzisz? jakie w ogóle masz wyniki aminotransferaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
no lekarz mi ogarnoł że słabo mi może przyswajać , bardzo obciążona i wgl. takie tam, wyniki takie se ,

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie tam i takie se to nie wyniki badań. Czym masz tka obciążoną tą wątrobę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
mam obciążoną na badaniach było takie ze strzałką w góre i liczba 66 sporo podwyższone

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli albo ALT albo AST masz podwyższone. Dla ALT norma to <41 dla AST <35. Nie masz nawet dwukrotnie podwyższonych wyników, więc nie panikuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na rzezbe

Następny temat

GAINER/BIAŁKO co wybrać?

WHEY premium