SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutrabolics - Deca Stack

temat działu:

Nutrabolics

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50183

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
ja bym brał na czczo cm3 przed treningiem decka i po treningu cm3 w DNT deca nie bierz. przy okazji sie wypowiem bo kupilem kilka dni temu ten produkt i na mnie szalu nie zrobil narazie.Smak porazka sam syf.napewno szybsze tetno.Pompa srednia.Wiekszej wytrzymalosci nie zauwazyłem Sredni produkt napewno sa lepsze.

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
a podziele się wrażeniami bo zadowolony mega jestem, właśnie wróciłem z treningu na który zapodałem po raz pierwszy Deca Stack. Byłem zmęczony po robocie i po miarce tego specyfiku jak ręką odjął, trening był taki jakiego dawno nie było, to pod czym się wcześniej męczyłem dziś się lekkie zrobiło ;) nieźle dało mi kopa, tylko smak... mam Orange, rety, różne specyfiki piłem, ale czegoś takiego jeszcze nie, czysta chemia jakaś, a gdzie tam pomarańcze to ja nie wiem ale pewnie jak ma kopać, to musi tak być, idzie to wmusić w siebie, ale morde wykręca

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
co do smaku to racja morde wykreca

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
jeszcze dopowiem, że lepiej nie brać jeżeli trening w godzinach wieczornych, albo przestawić godziny treningu jak się da na wcześniej, pobudza na dosyć długo, wziąłem miarę o 19 i były problemy z zaśnięciem w nocy... a dziś w robocie po ścianach łażę być może kwestia przyzwyczajenia organizmu też gra tu rolę i z czasem będzie działało krócej, na razie dopiero pierwsza miara poszła

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
tez macie tak ze po ok godzinie treningu zaczyna mdlic? mnie jakos zrywa lekko ale wytrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
mogl bym sobie to kupic?:D mam 17lat i cwicze ponad 8 miesiecy chcialem czyms szybko przypakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
chcesz to kupuj twoj wybor ale miche trzymaj sam deca nie pomoze ci "przypakowac"(nie wiem co przez to rozumiesz...) przy wzroscie 182 i wadze 73 masz 34 w lapie i 86 w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
lekko mdli mnie na samym początku treningu, w dodatku czuję jeszcze ten posmak chemicznych "pomarańczy" ale potem mija, gdzieś po 20 minutach, potem już power jest czysty, good shit

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
ale mi chodzi o to czy to szkodzi w mlodym wieku jak tak to w jaki sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
a dlaczego ma zaszkodzic to tylko stack
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Nutrabolics - Clenbutical

WHEY premium