SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe Omo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
to nie jest zly pomysl kazda sprzeczka by tam szla i mieli bysmy normalnie spokuj od klutni

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehe
ale tam to by trzeba miec oplacony 5X abonament albo kupic hiteca za 500 zł

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Piszac artykul o omnadrenie nie mialem na mysli, ze trzeba brac takie dawki. Znam zawodowacow, ktorzy biora 250mg/tyd., a znam tez kolesia, ktory jest, a raczej byl amatorem bioracym 7500mg/tyd. i bral tak przez rok. Niestety jego przygoda z kulturystyka juz sie zakonczyla. Mial stan przedzawalowy.
Oczywiscie Detektyw to jest tylko Twoja indywidualna sprawa ile bedziesz bral, z tym ze trzeba sie zastanowic, co moze byc powodem ze dawka 500mg/tyd. na mnie nie dziala?.
Albo cykl jest za dlugi, albo mam lewy towar.
Jezeli cykl jest za dlugi, to ok., trzeba zrobic sobie badania, dluzsza przerwe i doprowadzic swoja gospodarke hormonalna do "normalnosci". Jezeli srodki sa lewe, to niestety radze zmienic dostawce, a nie faszerowac sie syfem. Zwiekszajac dawki nie spowodujemy naglego przyrostu wagi, tylko bedziemy pakowac w siebie co raz wiecej nieznanego nam gowna, co z kolei moze sie odbic roznego rodzaju powiklaniami zdrowotnymi.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
znane czy nie znane ... i tak gowno ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Boofi, zauwazylem ze jestes bardzo przemadrzaly, Twoje wypowiedzi ostatnio mnie denerwuja. Nie potrzeba na Twoich krytycznych ocen na temat koksu, kazdy chyba wie czym sa sterydy. Jezeli ktos nie wie tomu sie klaruje co to jest, doradza inne mozliwosci niz doping itd.Natomiast Ty za kazdym razem piszesz ze to gowno co nie wnosi nic do dyskusji. Pomimo, ze studiujesz medycyne i byc moze masz wiedze ksiazkowa to brak Ci praktyki. Jezeli ktos wchodzi do tego dzialu i zadaje pytanie pokaz mu ze naprawde stac Cie na Fachowe wypowiedzi, podaj negatywne i pozytywne efekty dzialania sterydow, a ocene i to czy wezmie zostaw temu komus.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehe wiedziałem że się oburzysz
masz racje wiadomo czym sa (no może lifter nie wie) , niektorzy nie wiedza-to sie tłumaczy tez wiadomo
itp itd
jak Cię obraziłem to sorki nie gniewaj sie !!
co do wiedzy - ksiażkowa + obserwacyjna
takiej z autopsji BRAK (dzialanie steroidow - nawet przeciwzapalnych ...)
POZDRAWIAM
p.s przeopraszam jak cie denerwuje

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
acha Wartościowa wypowiedź



XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Nie gniewam sie na Ciebie. Teraz mi sie podobalo, ze nie przyjals mojej wypowiedzi jako agresywny atak, tylko jako cenna rade. Tylko w ten sposob mozemy stworzyc mocna ekipe, ktora pomoze innym.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
masz racje
Ciesze sie że jesteś osobą z którą na prawde mozna pogadać
i która równierz bierze pod uwagę inne argumenty (wiele twoich wypowiedzi które przeczytałem)
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dzieki i wzajemnie.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propinicum a moze..?

Następny temat

Problem z bicolem

WHEY premium