SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Norditropin SimpleXx

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
juz kiedys zauwazylem jak cwaniakowales w jakims poscie,nie majac zielonego pojecia o omawianym temacie,a gdy zajrzalem w profil to malo sie nie osmarkalem ze smiechu.
Moze i jestes najwiekszy w swojej piwnicy,ale na codzien naucz sie troche pokory..

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
a jeszcze co do fotki co wkleilem

tam se moglo byc nawet i 100 szt mety,a ty od razu krytykujesz jak bys niewiadomo ile w zyciu wdupil towaru,poprostu chodzilo mi o to ze ta fota jest podpisana..

sorki za spamik

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
ja krytykuje chyba pomyliles mnie z prv ?? nie dosc ze na mnie wjechales to jeszcze obwiniasz mnie za cos czego nie napisalem.wyluzuj

off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a pozatym ja to napisalem w formie zartu a nie najazdu na ciebie, nei wiadomo po co sie bulwersujesz, gunman ma racje z tym ze to ze ktos wklei fotke z netu to nie znaczy ze nie ma pojecia o tym co jest na zdjeciu, bo kupic kazdy glupi moze i potem wkleic podpisane i co to znaczy ze ma pojecie o tym ? zaden argument.

zreszta nie o tym temat wiec off

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
gunman nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi,twoja 2 wypowiedz zdazyles edytowac,ale napisales cos co mnie oburzylo

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
prv przeczytaj post od strony 5 to moze cosik zakumasz

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
''Moze i jestes najwiekszy w swojej piwnicy,ale na codzien naucz sie troche pokory..''idealny ten text podoba mi sie ;]]]

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
alien czytalem i widze ze czarnuchok gubi sie troche w tym co sam pisze ale po prostu uwazam ze zdjecie ze swoim podpisem nie jest zadnym wyznacznikiem wiedzy

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
prv
ja tez tak uwazam ale chodzi o to ze czarnuchok chcial tym zdjeciem pokazac ze on ma mnostwo amp hgh w domciu,i ze naprawde pma pod swoim okiem ludzi stosujacych gh
zdr
a na gunmana dlatego tak najechalem,bo najpierw napisal na mnie cos obrazliwego a pozniej to edytowal i teraz tego nie ma w jego wypowiedzi,
ale jest faktem ze strasznie mi cisnienie skoczylo i dlatego go najechalem
a yak naprawde jestem lagodny

Zmieniony przez - Alien. w dniu 2007-02-08 12:58:35

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o rade!!!!!!

Następny temat

Cykl 3-doradzcie

WHEY premium