SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nordic Pro 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
Winklaar jak dla mnie zbyt wysoko oceniany, kszatlty jego miesni, ogolnie sylwetka nie przekonuje ,mnie. Tak jak pisalem, gosc jest "fotogeniczny" z fotek z seji liub z silowni, malo na ktorych zdjeciach ze sceny wypada dobrze, jezeli nie prezentie swoich tricepsow lub pozy mm. Ramiona robia wrazenie, zawsze tak bylo kto mial dobrte ramiona mial fanow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Possible
Ja bym to widzial tak - Kuclo pierwszy, nastepnie Rockel, Piotrkowicz, i Winklaar

Kuclo jak uniesie ręce do bicepsów przodem to ma płaska i mniejszą klatę niż wszyscy - nawet niż JoJ ...
Winklaar ma dodatkowe punkty za BSN - masz ten dres - jesteś zawsze o 3 pozycje wyżej.

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 13:30:55

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
? Nie bardzo wiem, czy zozumialem co napisales, jesli chodzi o Kuclo Tzn, ze jak jego klatka przy pozie bicepsy przodem wyglda plaasko to nie powinien wygrac? Moim zdaniem, on mial slabsza forme, "zamglona" co szczegolnie wlasnie bylo widac w pozach tylem i na jego plecach. Ale to ze przyy jakiejs pozie cos prezentuje sie slabo, jakas partia miesniowa niezbyt dobreze wypada, to nie jest glownym argumentem za tym ze dany zawodnik nie powinien wygrac. Nie ma chyba i nie bylo zawodnika u ktorego w kazdej pozie wszystko gralo i nie bylo slabszych stron,, a przynajmnie bylo ich baardzo malo. Kuclo wedlug mnie, podkreslam w mojej opinii, powinen wygrac pomimo swojej slbszej formy, poniewaz prezentowal najlepsza pod wzgledem ksztaltow i proporcji sylwetke, i chociaz Rockel forme mial lepsza niestety nie ma juz dostatecznie odpowiednich ksztaltow i proporcji jjak dawniej . Kuclo i Rockel prezentowali sie najlepiewj, moim zdaniem



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-12 14:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402511
Co do Winklaara mam podobne zdanie jak Possible..
wiadomo ze zdjecia nie oddaja rzeczywistosci ale napisałes Masti o Winklarze tak jakby w rzeczywistosci wygladal zupelnie inaczej..
to ze jest potezny i robi wrazenie to malo przekonujący argument bo to pewnie mozna by napisac o wiekszosci pro..
na zdjeciach moze nie byc widac jakosci itd taka jaka zawodnik ma w rzeczywistosci ale przeciez nie ksztalt miesni, budowa bedzie taka sama a tego Winklaarowi brakuje, na scenie tym bardziej na tle innych wypada slabo i tyle

dla mnie pierwsza trojka powinna wygladac tak, Kuclo , Rockel, Piotrkowicz,
kolejnosc przypadkowa, nie podejmuje sie bardziej szczególowej oceny


Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-10-12 16:31:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388451

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
Robert na prawde mega się zaprezentowal , powinien być wyżej nie ma h**a...

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
ero24
Robert na prawde mega się zaprezentowal , powinien być wyżej nie ma h**a...

"Główny sędzia Lou Thompson " - i wszystko jasne .......
Nie pomylę się chyba jeśli powiem że nie widziałem na Mr.Olympia 2014 zawodnika z plecami w formie jak Robert na Nordic ...

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 18:41:17

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Possible
? Nie bardzo wiem, czy zozumialem co napisales, jesli chodzi o Kuclo Tzn, ze jak jego klatka przy pozie bicepsy przodem wyglda plaasko to nie powinien wygrac? Moim zdaniem, on mial slabsza forme, "zamglona" co szczegolnie wlasnie bylo widac w pozach tylem i na jego plecach. Ale to ze przyy jakiejs pozie cos prezentuje sie slabo, jakas partia miesniowa niezbyt dobreze wypada, to nie jest glownym argumentem za tym ze dany zawodnik nie powinien wygrac. Nie ma chyba i nie bylo zawodnika u ktorego w kazdej pozie wszystko gralo i nie bylo slabszych stron,, a przynajmnie bylo ich baardzo malo. Kuclo wedlug mnie, podkreslam w mojej opinii, powinen wygrac pomimo swojej slbszej formy, poniewaz prezentowal najlepsza pod wzgledem ksztaltow i proporcji sylwetke, i chociaz Rockel forme mial lepsza niestety nie ma juz dostatecznie odpowiednich ksztaltow i proporcji jjak dawniej . Kuclo i Rockel prezentowali sie najlepiewj, moim zdaniem



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-12 14:22:37

Strona 5 zdjęcie nr 6 od dołu - piszę to co widać , przeczytaj ze zrozumieniem ... nic nie było o wygrywaniu ... klatka kontra klatka , włóż okulary i popatrz.

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 18:49:51

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
Spokojnie, nic nie napisalem ze nie ma w tej pozycji slabej klatki. Po co ten teksat "włóż okulary i popatrz."?? A jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem, to - zacytowales moja wypowiedz gdzie w mojej opinii napisalem jaka kolejnosc byc powinna na tych zwodach, i zaraz pod cytatem napisales o slabej prezencji klatki Kuclo w pozie bicepsy przedem. Powiedz, jak to zrozumiec? Ja pisze o tym ze powinen wygarc a ty ze ma slaba klatke gdy unosi rece do pozy bicepsy przodem... I wlasnie do tego sie odnioslem w tym tekscie ktory, zacytowales powyzej. ( w ktorym, raz jeszcze napisze, nic nie bylo o tym ze Kuclo nie ma slabej klatki) Takze przeczytaj raz jeszcze moja wypowiedz. zanim cos takiego napiszesz :)





Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-12 19:06:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi Mistrzów:Radek Słodkiewicz,Piotr Klojzy i Łukasz trenuja nogi

Następny temat

Arnold Classic Europe 2014

WHEY premium