SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noge chce mi urwać...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie dobrze ze sie nie skusilem na to tylko pierwsze zasiegnalem informacji.

Moze tez byc wina propabo byl okres ze on bolal i moze ma stara partie jakas dla tego wstaw zdjecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ja biłem razem w jednej pompce i było ok,ale ogólnie vinka w strzałach już nie ruszę,no chyba że to będzie apteka na 100%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Panowie taki jest urik propa phoenixa. Wiem co mowie bo wlasnie skonczylem cykla na nim :)bilemm u uda i pierwsze strzaly nie moglem wogole chodzic jakby mi noge odcielo. Po ok 2 tyg juz jest ok nie czuc bolu po strzalach. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no normalnie w jednej pompce wbiłem napisałem w pierwszym poście... jutro postaram sie wrzucić fotki propa i winsa jak bede miał czas

Mówisz Greg że lepiej wbijać osobno ?? Przecież ja sie podziurawie jak durszlak...

A barki odpadają bo jak mnie chwyci taki ból jak w noce bo ostatnim strzale to mam 3 dni z głowy treningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie ze osobno

Nikt nie mowil ze koksowanie to latwe zadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli stwierdzenie "dupa jak durszlak" nabierze w moim przypadku nowego znaczenia bo naprawde tak bedzie wyglądać


jeszcze popróbuje w kaptury jak mnie najdzie wena twórcza

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-11 20:24:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Nigdy nie popierałem takiej metody wkłuwania,olej z olejem woda z woda amen

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
mnie po propie z atoma też urywało kończyny i dupsko, ale klepać klepał.

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3986
dupa po propie boli jak s... :D wbijaj powolutku, rób króciutkie przerwy przy tym. Po wbiciu nie siedź/spij dużo na półkuli w którą pijesz a da się wytrzymać. :] ja dopiero po 3 tyg nauczyłem się robić to tak żeby nie bolało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra pany temat do zamknięcia, zagadka rozwikłana

wbiłem osobno, winko w noge, propa w bark i jest tip top... bark leciutko uwiera tzn. nie boli ale czuć że było bicie przy podnoszeniu ręki bokiem jakby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testopoise Fort Dodge :)

Następny temat

cykl massdrol

WHEY premium