SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nocne wymysly %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
W trakcie cyklu ciezko zeby wyniki byly dobre...moze ktos stosowal podobny cykl i powie jak efektywnosc...i utrzymanie tego co zdobyl na antku...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
ziki...ostatnio zagłebiałem wiedze n/t antka, czytałem posty wszystkie jakie są w archiwum i epitafium jest takie - że, to tajemniczy środek. Jedni chwalą jego zdumiewające efekty siła etc...mówią, że spadki są, jednak nie całościowe...jedni mają opinię kontrastową...

nie zapodasz, nie przekonasz się.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
"nie zapodasz, nie przekonasz się"

i na tym chyba zakonczymy dyskujse

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
rozumiem, że chcesz zrobić tak zwany ciąg orali antek i odrazu po nim winstrol?

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Przeciez jut to wczesniej napisalem...ze zapodam suste i na kicka antka ,a odrazu po nim dac winko oral...calosc 8 tygodni tzn 3 -antek..5-winko...na koniec wrzuce jeszcze propa na zejscie z susty...tyle....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Marcel jak Ci sie w mojej miesninie podoba? (Grodzisk)

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Miasto jak miasto, widziałem dwóch większych typów, ogólnie duzo osób jezdzi rowerami u Was

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Bo nie wiem co sie stalo ale chyba powymierali lyse wielkei chamy albo szukaja w niemczech nowych BMW na gaz...

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Zikey, bro.. ja Ci powiem tyle, jak nie chlejesz dzien w dzien i nie napierasz dragow to takie kombo antek /szczegolnie w dawce 50mg/ i winko nie zrobi Ci krzywdy ja napieralem na prawde mega duzo orali i dopiero po 3latach jakis tam dyskomfort przy cyklu zaczalem czuc.. ale uwierz mi, ze nie zalowalem codziennie MEGA ilosci czy to na suchara czy na pelny bebech.. organizm czlowieka jak sie odzywiasz wporzo jest twardy.. nie boj sie mowie Ci sproboj, wiesz w medycynie dop*****lali po 200mg i nikt nie umarl hehe

jak chcesz... osobiscie uwazam, ze TEST jest de best i czy to baza czy to kick wlasnie w jego kierunku bym sie patrzyl, po chooy kombinowac jak masz pewna rakiete..

no jak chcesz.


tak czy inaczej ----------> ENJOY MAN !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Thx za odpowiedz

Zapewne tak zrobie tzn dam suste jako podstawe...antek na kicka,po nim odrazu poleci winko ,a na koniec na lagodne zejscie prop...duze dawki sadze ze beda tescia ponad 1 g...dlatego ari i proscar bedzie takze...ale przed tym cyklem jeszcze 1-2 zrobie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+meta

Następny temat

Cykl

WHEY premium