SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No, dobra, a co dla kobiet na poprawę libido?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Witam kolegów!
No, właśnie, KOLEGÓW! A co dla Pań?
Mam tu poważne pytanie z innej beczki. To nie podpucha, ani żart.
Do przygody z siłownią namówiła mnie żona, której celem była typowa dla Pań redukcja i lepsze samopoczucie, o co w wieku blisko 50 lat coraz trudniej. Gdy pochłonęła nas razem ta pasja, ja po pewnym czasie "odkryłem" metodę na lepsze samopoczucie, ale moja Pani nie ma nic dla siebie. I stąd pytanie do fachowców. Co mają dla siebie w tym temacie kobiety?
Ja wbiję Testa Depo e5d, czasami e6d i czuję się o 20 lat młodszy. Co kilka tygodni dobiję HCG i jestem jak 20 latek, no przynajmniej w łóżku. A na scenę nie planuję wchodzić, chociaż podoba mi się to, co osiągnąłem po 3 latach treningów.
Ale co z kobietami? Panie w wieku dojrzałym już nie czują się tak młodo i widzę, że to moją żonę zdołowało. To, co mnie pobudziło, dla jej psychiki stało się trucizną, bo widzi, że nie może mi dorównać. Oczywiście, nie interesuje mnie zamiana 50 letniej żony na dwie 25 letnie młódki, bo jestem poważnym gościem i dojrzałem również pod względem umysłowym. Nie rzucam się na małolaty, wiem, gdzie jest moje miejsce w życiu. Podpowiedzcie więc, jak teraz pomóc mojej Pani? Jeśli nie znajdę dla niej rozwiązania, ona zrezygnuje i aby jej nie dołować dalej, będę musiał rzucić siłownię wraz z "dodatkami", które mnie tak "odmłodziły".
Poważni koledzy będą rozumieli moje intencje. W tej sytuacji żona jest ważniejsza od mojego hobby. I dlatego proszę o opinię i porady tylko poważnych kolegów, czytaj doświadczonych. Może też być to odpowiedź na prv.
Z góry dziękuję, jeśli zechcecie podzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami. Pozdrawiam

Zmieniony przez - fujiman w dniu 2015-04-11 20:47:39

Nie bić. Dopiero się uczę...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
q

Zmieniony przez - TomV8 w dniu 2015-04-12 09:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
Dla kobiet raczej nie ma nic takiego.
Jak by bylo to by bylo o tym słychac bardziej niż o naszych wspomagaczach.
Dlatego albo odłóż SAA, albo licz się z tym że po pewnym czasie zacznie chodzic Ci po głowie skok w bok, bo libido skumulowane nie da ci spokoju i jedynie o czym bedziesz myślal to mokra c****....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
A jak nie to spróbuj
,,nosic ja na rekach"
-kokietowanie
-komplementy
-mów o jej postepach na silowni
ale to jest krótkotrwale i na jedna noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Jest jeszcze opcja, by zona poszla do ginekologa i poprosila o tabletki hormonalne, jedne podnosza libido inne nie, trzeba próbować, chyba ze lekarz kumaty i odrazu cos konkretnego przypisze, nawet antykoncepcyjne tabsy moga podnosic libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
komaronson
nawet antykoncepcyjne tabsy moga podnosic libido


...i dlatego prosiłem o opinię doświadczonych. Nie wiesz nawet, że od tabsów antykoncepcyjnych następuje taka burza hormonów, że kobiety tracą chęć na igraszki w łóżku? Już to przeżyliśmy dawno temu, więc wypróbowaliśmy na sobie.Lekarza, który kiedyś przepisał takie tabsy mojej Pani, miałem ochotę obedrzeć ze skóry. Ponad dwa lata jej organizm dochodził do siebie, a ja miałem czas posuchy i rękodzielnictwa.

W internecie jest pełno postów od kobiet, które zniszczyły bezpowrotnie swój popęd antykoncepcją i teraz płaczą, że im się nie chce, a dawniej były jak napalone kotki na wiosnę.
To jest tragedia, a tu jeszcze takie porady!

Dziękuję i proszę ponownie TYLKO fachowców, a może same Panie coś odpiszą?

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
Przeciez Ci napisałem że jak by cos takiego bylo to by każdy o tym wiedział...
Nie jesteś odosobnionym przypadkiem który ma zbyt wysoko wystrzelone libido w porównaniu do swojej pani....

Kobieta aby miec wysokie libido, musi byc wypoczeta dowartościowana, po udanych zakupach za które zapłaciłeś itp itd....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
fujiman
Dziękuję i proszę ponownie TYLKO fachowców, a może same Panie coś odpiszą?


Chcesz fachowej porady idz do odpowiedniego lekarza ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
akurat w tej kwesti mam cos do powiedzenia, bo znam to z autopsji, niestety w niektorych przypadkach terapia hormonalna jest nie zastapiona, a czego spodziewasz sie po tym dziale chcesz zonie tescia przybic??? twoja zona ma 50 lat a ty chcesz by byla jak 25 ???? skoro uwazasz ze macie jakis problem to do LEKARZA , sory ze sie wtracilem, skoro nie mam statusu experta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
fujiman, proponuje aby Twoja zona zrobila badania wszystkich hormonow.Wiem ze zbyt wysoko podniesiona prolaktyna znacznie obniza libido a w takim wypadku pomoze dostinex

Oczywiscie masz racje ze wszelka antykoncepcja zabija libido gdyz zaburza prawidlowy cykl hormonalny u kobiet, to zostalo stwierdzone juz bardzo dawno i jest logiczne

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Spokojnie, Panowie! Nikogo nie chcę urazić, a Wy zaraz startujecie z emocjonalnymi reakcjami. Może to Wasz test poszedł za wysoko, co? Mój też szaleje, ale mam nad nim kontrolę.
W tej kwestii oczekuję odpowiedzi od osoby 'Z DOŚWIADCZENIEM', czyli takiej, która coś takiego przeżyła i znalazła rozwiązanie. O takiego "fachowca" mi chodziło.
A co do lekarza, to będzie kolejna wizyta, kolejne wydane pieniądze i kolejne porady, które nic nie wniosą do sprawy.

Nie bić. Dopiero się uczę...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobicie Prolongatum

Następny temat

czy sterydy mi pomogą

WHEY premium