SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II vs. Cell Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
Witam. Powoli zbieram suple do swojego cyklu. Mam juz 300kaps. Olimp Creatine
Mega Caps
, male opakowanie nitrobolonu II 350g i ZMA apteczne 50dni cyklu. Zamierzam jeszcze dokupic Dektroze Olimpu 1,5kg i ktoryms z suplementow z tematu. Jak sadzicie ktory jest z nich lepszy, ktory bedzie lepiej pasowal do mojego cyklu. Rozwarzam kupno nitro 350g i cp 450g. Prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Imo
Cell pump dobrze dzialał na mnie.. Tak więc moge polecic cp, szamał bym go przed treningiem jako pompa a krete olimpa rano
Możesz zacząć na nitro który juz masz przed treningiem a jak juz go skobnczysz wejsc na cp . Możliwosci jest baaardzo duzo ale o tym nie mowa.

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12662
Jak wolisz jednak ja na Twoim miejscu dorzucilbym CP,gdyz Nitro juz masz... Ja bym zarzucil takicyklon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bez róznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Nitro II ma dalece pełniejszy skład. CP to praktycznie sam jabłczan (bo 1g AAKG w porcji uważam co najwyzej za mało smieszny zart), Nitro II bardziej wszechstronne i działac powinno lepiej.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Ale Nitro jest sporo drozszy. Bo kupujac 2 puszki placimy prawie 220zl a za CP duza puszke ok. 90 i mozemy zrobic cykl. wez CP i mono. CP rpzed treningiem, mono po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jak tak podchodzimy do sprawy to w ogóle mono najlepiej.

Albo testosterol.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Skoro masz juz jedno opakowanie nitro to wzialbym kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
CP mozna taniej kupic wiec jeszcze wiekszy plus na jego strone. CP biore od dwoch dni i jakos inaczej wygladal dzis moj trening - nie odczuwalem zmeczenia, pompa i power. Mozliwe ze to po 2 dniach? Czy moze tak sie wkrecilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nitro lepszy sklad , mnie kopalo jak diabli (tez laczylem z mono)
i to bym wlasnie dolozyl na Twoim miejscu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

**## NABÓR - ZESTAW POWER-MASA SPORTS ONE ##**WYNIKI STR.2

Następny temat

massive gainer activita..

WHEY premium