SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon!!!!!!!!PILNE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Sachem z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
CZeść mam pytanko czy po NitroBolonie są jakieś skutki uboczne i po jakiej ilośći są widoczne duże skutki??? ile najlepiej spożyć NitorBolonu??

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
NIe po cp tylko po nitro bo po odstawieniu przestały .
Apokalips wiem ze jak bym zrobil ... bo zrobilem nitro to byl dodatek do cyklu z cp a cykl był OK

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
https://www.sfd.pl/search.asp 

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie pozytywy

kurcze ale widze ze takie nazwy preparatow budza obawy

juz nie wspomne o reklamie ko olimp

dawkowanie
tak jak na opakowaniu

3 razy dziennie po 4 szt np
raczej nie w okolicach posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
BULMASTIF piszesz ze jak raklama KO Olimpu to juz jest w sprzedazyten produkt jesli tak to napisz mi w jakiej cenie , czy Ty masz go u siebie w sklepie, i na ile starcza. Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jarzynek po nitro skutków ubocznych raczej nie powinieneś mieć, ale raczej więcej niż cztery kapsy musisz tego brać naraz chyba że będziesz brał cztery razy dziennie bo jak np. dwa razy to w granicach 6-8 naraz, no i oczywiście musisz to traktować jako dodatek do kreatyny a nie samodzielny suplement na którym zrobisz cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy jest juz
i sklepu nie mam osobiscie
o cenie tez nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Ja osobiście nie jestem z nitro zadowolony . Podczas stosowania mialem bule głowy , nie wspominajac o tym zeby miec pompe walilem coraz wieksze dawki a po odsstawieniu wszystko ucieklo :]
Stosowalem razem z cp .
Dla mnie to g**** i nie bede nigdy wiecej tego brał

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bóle głowy to juz raczej po cp
kilka osob wspominalo o tym problemie

nitrobolon wrecz przeciwnie
powinien te bóle łagodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sorki BULMASTIF piszesz ze nie masz sklepu to chyba musialo mi sie pomylic z czarnucholk (czy cos takiego nie jestem pewien)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Turbo jakbyś zamiast nitro zrobił porządny cykl z cp to i zostałoby to co by urosło/a masa by poszła bez wątpienia/, głowa może i troszkę by cię bolała ale na początku cyklu i przy zbyt małej ilości wypijanych płynów/gdyby się coś takiego zdarzyło/ a to świadczyłoby tylko o tym, że idzie masa a jak wiadomo mięśnie które mają prawidłowy skład i tak w przeważającej części składają się z wody, chodzi tylko o odpowiedni jej rozkład...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
bóle głowy sie zdarzaja - u mnie tak było , ja stosowałem na zakonczenie
cyklu kreatyny i efekty były BARDZO widoczne
druga sprawa za WSZYSTKO spadło po odstawieniu ale to niezle zalewa mimo wszystko:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump czy nitrobolon + mass xxl

Następny temat

CO brać

WHEY premium