SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nike Air Max Nowe sprowadzane z UK , czesty update

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Witam

Do sprzedania mam nowe Nike Air Maxy 90' sa one sprowadzane z Uk z hurtowni Sports Direct . Pracuje tam i czasem mam dostep do butow w dobrych cenach wiec biore wiecej par . Sprzedalem juz troche par znajomym i sa zadowoleni.Buty sa wciaz w Uk , beda wysylane do polski 15.06 czyli u was ok 18.06.
Sprawa polega na tym, jesli ktos by byl zainteresowany to moze zarezerwowac dany model i numer. Mam tylko po 5 par z danego modelu w rozmiarach 2x 44 , 2x 43 i 1x 42

Cena za pare to 250zl (w tym juz KW)
Jesli ktos zyczy sobie allegro ,wtedy 257zl za pare z KW


1 2x44 , 2x43, 1x42











2 2x44 , 2x43, 1x42









zapraszam [email protected]
Za jakis czas bede mial inne modele ale w nie wielkich ilosciach.
A i prosze mi nie pisac ze fejki bo padne ze smiechu ,Air Maxy nosze juz od dluszego czasu, poza tym porownywalem je w innych sklepach i sa identyczne.

Pozdrawiam

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
SIEMANO Masz jeszce jakies buciki w rozmiarze 44 najlepiej te air max omegi te czarno bialo zolte albo te szare z zielona lyzwa jak cos to sie odezwij na gg 7143030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705


Rozmiar 44 cena 240 zl

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Czy oferta jest nadal aktualna?
Prosiłbym o kontakt na [email protected] lub gg: 8385808
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
inne modele sa

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Wysłałem Ci wiadomość na maila oraz odezwałem się na gadu. Proszę o kontakt, myślę że moglibyśmy się dogadać. Chętnie obejrzę te inne modele, więc czekam z niecierpliwością na odpowiedź. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Przykro mi, ale nie polecam przeprowadzania jakichkolwiek transakcji z tym panem. Nigdy nie byłem typem osoby obrabiającej komukolwiek tyłek, ale jeśli traktuje się mnie z góry i w sposób olewczy to nie zamierzam puszczać takiego zachowania płazem.

Bardzo zależało mi na kupnie butów. Najpierw napisałem do tego pana maila, lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Potem, w którymś z tematów, znalazłem numer GG. Napisałem z pytaniem o buty oraz dostępne modele wraz z rozmiarami. Pan obiecał sprawdzić czy posiada jakąkolwiek parę w moim rozmiarze (co zapewne zajęłoby maksymalnie 5 minut) i... niestety olał mnie. Mimo, iż zostawiłem jeszcze wiadomość z prośbą o kontakt to takowego się nie doczekałem aż do teraz. Niemiła sytuacja. Zastanawiam się tylko kto na takim zachowaniu niekorzystnie wychodzi i kto komu robi łaskę.

Zmieniony przez - rafalsol w dniu 2011-08-28 17:33:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
Masz jeszcze jakieś modele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1089
A będziesz miał większe rozmiary 46 np.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
hej masz rozmiar 44 bo jestem zainteresowany tym modelem , jak bys mógł to odisz na e-mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
albo te buty w tym samym rozmiarze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
podaj cene tych z zielonymi wstawkami , bedziesz mial w ofercie moze jakies buty zimowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię obciążenie KIELCE

Następny temat

alvin Klein Euphoria 100ml OKAZJA!

WHEY premium