SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem z czlonkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Otoz wiem ze jestem troche mlody bo mam 14 lat ale nie pokoi mnie ze zoledz jest schowany pod skora i jak sie domyslilem jest to nietypowe.Czytalem juz o tym tematy ale wszedzie pisza ze nalezy isc na operacje poradzicie cos ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
pewnie rodzice nie interesowali i nie myli ci pod napletem. powiedz im, ze są z***anymi rodzicami, bo teraz możesz mieć niemały problem. to pewnie stulejka, idź do lekarza z tym a rodziców jak już mówiłem - wyzywaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Spokojnie lukamator.
Autorze, kiedyś przechodziłem przez to samo, idź do lekarza rodzinnego niech to zobaczy, jeśli potrzeba to da skierowanie.
Próbowałeś wogóle ściągać napletek?

Co do ewentualnego zabiegu. Jeśli zrobisz przez NFZ to za darmo. Prywatnie to koszta od 1000zł w górę.

Poczytaj http://www.stulejka.com/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
mam racje, przez takie niedopatrzenia rodziców wiele osób ma bardzo duże problemy, mam takiego kogoś w rodzinie i wiem czym to się kończy - tragedia rodzinna z powodów tak błahych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
wiesz co probowalem i po pewnym czasnie znow zachodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
aha mam jeszcze pytanie a w przyszlosci mi to bedie bardzo przeszkadzalo czy po prostu da sie z tym zyc normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
hmm jedyny problem to to ze nie poruchasz !! :(
Ale kumpel miał to samo, sciagal skórke codziennie i wkoncu po jakims czasie sie udalo wiec mozesz sprobowac, a jak nie to operacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
w tym wieku tylko operacja pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
No nic narazie sprobuje codziennie sc\iagac skore ,a zapomnialem dodac ale ja wiem w wieku moze 10 lat bylem u doktorki na normalnej tam wizycie i ona miala wlasnie sprawdzac czy wszystko w porzadku i powiedziala zeby wlasnie codziennie nacigac ta skore tylko wtedy nie wiedzialem o co biegalo :/ .Dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Musisz sie zaczasc masturbowac ,tylko ze nie w skorce ale bez skorki , poprostu sciagnij skorke zeby sie umiescila pod rzoledziem i potem renia do dziela , sprubuj jeszcze bardziej sciagac przy masturbacji , na poczatku bedzie bolalo ale pozniej to bedzie przyjemnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
Nie straszcie chlopaka !!!
Tak ma wielu mlodych chlopaków, ja tez tak mialem.
Jesli sie toche popracuje nad sciaganiem napletka, to z czasem sie wszystko unormuje aczkolwiek po zsunieciu moze pozostawac fałd, mysle ze nie ma sie czym przejmowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thay Pachwina Pomocy!

Następny temat

Masc Konska

WHEY premium