SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieproporcjonalne posladki :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 315
Mam taki problem, że trzymam dietę i swiczenia siłowo 4x w tygodnie juz jakiś czas, ale mój prawy posladki jest jakby większy i ma drobna faldke pod spodem... I stąd pytanie - da się to jakoś skorygowac? Może więcej powtórzeń na 1 stronę? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ciężko doradzić coś nie widząc w czym problem może to wynikać np. z ustawianie miednicy , nierównej długości nóg itp. a niekoniecznie z samym mięśniem. Wstaw zdjęcie poglądowe a najlepiej to wybierz się w celu oceny do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 315
Niestety zdjęcie jest słabe ale nie mogę zrobić lepszego :( lekko widać o co chodzi ale nie do końca







Zmieniony przez - Maru::: w dniu 2017-02-06 11:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuc normalne zdjęcie, nie jakies przekoszone, stojąc równo, tak by bylo widac cała sylwetkę, od stóp po ramiona

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Generalnie takie zdęcie to nie jest do oceny a już szczególnie w takim wykonaniu żeby cokolwiek można było zobaczyć odpowiednie światło, zdjęcie na wprost , nogi równo na szerokość bioder , tak żeby była widoczna miednica oraz łopatki. Ale jak wspomniałem to tak czysto orientacyjnie bo na czymś takim nie da rady ocenić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy bark wyżej od prawego ?

Następny temat

Guzki na przedramieniu

WHEY premium